2021-05-24

„Święty”: Nieoczekiwane zwroty akcji na zakończenie sezonu

0

Prześladowany Białach i problemy ze ślubem w finale trzeciej odsłony serialu Czwórki. Co czeka bohaterów, których losy toczą się wokół dolnośląskiego Uroczyska? Jakie pułapki zastawił los na Mikołaja, proboszcza i biznesmena Kordasa? Komu zależy na tym, aby nie odbyło się wesele Michała i Czarnej? Ostatni odcinek 3. sezonu serialu „Święty” w czwartek 27 maja na antenie Czwórki.

Oglądaj Święty online na IPLA.TV.

Kontrowersyjny biznesmen znów będzie w formie i w ofensywie, ale realizując z Zibim (Michał Karmowski) swój plan zemsty na Anicie (Ewa Kaczmarek), napotka poważne przeszkody. Będzie musiał ściągnąć do pomocy nowego sprzymierzeńca, którym okaże się atrakcyjna i inteligentna kobieta - Tamara (Kaja Walden). Komu naprawdę zagrozi?

Luiza (Klaudia Sokołowska) dostanie w prezencie mieszkanie i postawi na zmiany, Organista (Mariusz Gagatek) obrazi się na Jolantę (Jolanta Niedźwiecka), postanowi się wyprowadzić z plebanii Księdza Wojtali (Sasza Reznikow) i zakocha się w bibliotekarce Aurelii (Magdalena Górska), natomiast policjanci (Wojciech Dąbrowski, Eżbieta Trzaskoś i Mateusz Dymidziuk) z pomocą Sandry (Urszula Dębska) będą musieli obalić oskarżenie o... molestowanie.

Największe komplikacje czekają jednak Mikołaja Białacha (Mariusz Węgłowski) i jego pracowników. Podczas gdy pochłaniać ich będą przygotowania do wesela Czarnej (Pamela Płachtij) i Michała („Edi”), w Uroczysku pojawi się Ireneusz (Artur Paczesny) - zagadkowa i niebezpieczna postać. W dniu ślubu jego wizyta w barze Mikołaja pokrzyżuje wszystkim plany... Czy uroczystość się odbędzie?

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze