2020-11-19

Raper Vienio w zaskakującym wcieleniu w serialu „Święty”

0

Jaką rolę otrzymał współtwórca legendarnej grupy Molesta Ewenement? Vienio, jeden z najlepszych polskich raperów, dołączył do obsady serialu „Święty”. W hicie Czwórki gra obok m.in. Mariusza Węgłowskiego, Michała Milowicza, Anny Iberszer, Saszy Reznikowa, Jolanty Niedźwieckiej, Klaudii Sokołowskiej, Kazika Mazura, a ostatnio także Magdaleny Wróbel i Leszka Stanka. Kim jest jego postać?

Oglądaj Święty online na IPLA.TV.

Vienio znany jest nie tylko z dokonań muzycznych - wokalista, autor tekstów, DJ i producent muzyczny, dał się poznać także jako dziennikarz, reżyser i aktor. Ma na swoim koncie udział m.in. w takich produkcjach kinowych i telewizyjnych jak „Wojna polsko-ruska”, „Proceder”, „Chaos”, „Narzeczony na niby”, „Pierwsza miłość”, „Komisarz Alex”, „Agent - Gwiazdy” czy „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”.

W „Świętym” Vienio wciela się w tajemniczego Pielgrzyma, który pojawił się na plebanii w Uroczysku, prosząc o schronienie na kilka dni.

Podczas gdy mieszkańcy Uroczyska nie otrząsnęli się jeszcze po szokujących wydarzeniach z udziałem Gwiazdy (Magdalena Wróbel) i Reżysera (Leszek Stanek), Gospodyni (Jolanta Niedźwiecka) jest oczarowana nowym przybyszem.

Pielgrzym (Vienio), który korzysta z gościnności Księdza Wincentego (Sasza Reznikow) rano zaskakuje mieszkańców plebanii pięknie podanym śniadaniem, w dodatku komplementuje Jolantę i jej piękny ogród, okazuje jej zainteresowanie i szybko znajduje z nią wspólny język.

Co naprawdę sprowadza graną przez niego postać do Uroczyska i co wyniknie z jego pobytu na plebanii? Jaką rolę odegra w dramatycznych wydarzeniach, które czekają bohaterów serialu?

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020