2021-05-03

„Kochane pieniądze” - odcinek 36: Złoty interes wróża

0

Dlaczego wzięta pani biznesmen zaczyna korzystać z usług jasnowidza? Dla jej męża to sytuacja niedopuszczalna, zwłaszcza że żona wydaje na maga coraz większe kwoty. Czy szaleństwo uda się zatrzymać? Co jeszcze wydarzyło się w 36. odcinku serialu „Kochane pieniądze”?

Oglądaj Kochane pieniądze online na IPLA.TV.

Trzydziestokilkuletni małżonkowie Olga i Mateusz to ludzie sukcesu - piękni, młodzi, bogaci. Razem prowadzą agencję reklamową. Mateusz gra również na giełdzie i całkiem nieźle mu się powodzi. To typ pracoholika, dla którego najważniejsza jest kariera. Żona podziela jego podejście do życia. Pewnego dnia Olga wychodzi na zakupy i nie wraca. Początkowo Mateusz podejrzewa, że żona - jak często jej się to wcześniej zdarzało - wróciła do biura, żeby pracować nad projektem dla nowego klienta. Jednak Olga nie wraca, ani nie odbiera telefonu, który następnego dnia Mateusz znajduje w szufladzie w sypialni.

Tymczasem pojawia się młodsza siostra kobiety, Patrycja. Chce się dowiedzieć, dlaczego Olga, która opłaca jej czynsz, w tym miesiącu nie zapłaciła właścicielowi. Mateusz wyjaśnia jej, że jego ukochana zniknęła i właśnie jedzie na policję.

Dni mijają, a po Oldze nie ma śladu. Patrycja prosi Mateusza, żeby zatrudnili prywatnego detektywa i porozmawiali z jasnowidzem. Mateusz się nie zgadza, bo uważa, że to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Patrycja jednak stawia na swoim i spotyka się ze znajomym jasnowidzem, Leonem, który rzuca podejrzenie na Mateusza.

Z każdym kolejnym spotkaniem Leon wyciąga od Patrycji coraz więcej pieniędzy, które dziewczyna zdobywa, sprzedając biżuterię Olgi. Patrycja dopytuje Mateusza, czy na pewno nie pokłócił się z Olgą. Mateusz zaprzecza...

Kochane pieniądze od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021