2021-04-28

„Kochane pieniądze” - odcinek 34: Szczęśliwy los na loterii

0

Weronika dostała kupony totolotka w prezencie od samotnie wychowującego ją ojca. Jeden z nich okazał się wygrany. Nagle uboga dziewczyna wzbogaciła się o ponad pięć milionów złotych! Czy będzie miała szansę zmienić swoje życie? Odpowiedź na to pytanie w 34. odcinku serialu „Kochane pieniądze” w Czwórce.

Oglądaj Kochane pieniądze online na IPLA.TV.

Nastolatka wariuje ze szczęścia - kupuje ojcu nowy samochód z salonu, wyposaża mieszkanie w nowoczesne sprzęty i po raz pierwszy w życiu szaleje w galerii handlowej. Po pierwszej euforii okazuje się, że duża wygrana oznacza także problemy. Chłopak Weroniki jest sfrustrowany, że nie będzie mógł jej teraz nic kupić ani nigdzie jej zabrać - weekendem na Mazurach na pewno jej nie zaimponuje.

Koleżanki Weroniki zaczynają jej zarzucać, że odkąd ma kasę, zadziera nosa. Nawet nauczyciele w szkole zaczynają traktować ją z niechęcią i komentować złośliwie, że może przestać się uczyć, bo skoro już jest milionerką, matura, studia i dobra praca jej niepotrzebne. W dodatku wiadomość o wygranej rozchodzi się wśród znajomych i sąsiadów z możliwym do przewidzenia skutkiem.

Kochane pieniądze od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021