2021-04-26

„Kochane pieniądze” - odcinek 32: Sława za wszelką cenę

0

Kariera w modelingu to nie tylko blichtr, ale też pokusy i niebezpieczeństwa. Czy młodej dziewczynie uda się ominąć sidła, jakie zastawił na nią zwyrodniały mężczyzna? Jak uniknąć zazdrości zakochanego chłopaka? Sesja fotograficzna w bieliźnie to już zdrada? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć, oglądając 32. odcinek serialu „Kochane pieniądze” w Czwórce.

Oglądaj Kochane pieniądze online na IPLA.TV.

19-letnia Kaja jest początkującą modelką. Dla towarzystwa bierze na sesję zdjęciową brzydszą koleżankę - Sabinę. Niespodziewanie to ona wpada w oko fotografowi, który robi jej świetne zdjęcia. Sabina dostaje kontrakt na reklamę bielizny opiewający na 40 tysięcy złotych. Kaja jest zazdrosna. Kariera Sabiny nie podoba się również jej chłopakowi, który nie chce, żeby inni mężczyźni oglądali ją w bieliźnie.

Sabinie zaczynają się przydarzać dziwne wypadki: ktoś przed pokazem dosypuje jej czegoś do wody, przez co ma zawroty głowy i nie może wyjść na wybieg, a innym razem zniszczony zostaje jej strój na pokaz. Dziewczyna podejrzewa, że stoi za tym albo jej chłopak, albo przyjaciółka zazdrosna o jej karierę.

Wszystko opisuje na swoim profilu, przez co zdobywa popularność, a z nią kolejne kontrakty. Pewnego dnia po imprezie firmowej do sieci trafiają nagie zdjęcia jej i fotografia z agencji w niedwuznacznych pozach.

Mężczyzna ma nieprzyjemności, że uwodzi modelki w pracy i zostaje zwolniony z agencji, a chłopak rzuca Sabinę. Dziewczyna jest załamana. Tłumaczy, że ktoś mógł dodać im pigułkę gwałtu do drinków i upozować zdjęcia. Na przykład Kaja, która też była na tej samej imprezie. Chłopak nie chce jednak słuchać jej wyjaśnień. Wyciek zdjęć ma też zupełnie inne, dość zaskakujące skutki...

Kochane pieniądze od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021