2021-04-27

„Kochane pieniądze” - odcinek 33: Drugie życie męża

0

Klaudia myślała, że była największą miłością Krzyśka. Przekonała się, że jednak nie... Komu niedawno zmarły mężczyzna naprawdę ofiarował swoje uczucia? Czy była to prawdziwa miłość, a może uwielbienie do podróży i wspinaczki? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć, oglądając 33. odcinek serialu „Kochane pieniądze” w Czwórce.

Oglądaj Kochane pieniądze online na IPLA.TV.

29-letnia Klaudia od trzech lat jest wdową i mimo upływu lat nie pogodziła się ze śmiercią męża - Krzysztofa, który zostawił ją z długami. Trzy lata temu zaginął pod lawiną w Tatrach, a wszystkie pieniądze wydał na organizację swoich wypraw w góry. Kobieta, żeby spłacić jeden z kredytów, postanawia sprzedać domek letniskowy odziedziczony po rodzicach, gdzie 10 lat temu Krzysiek często spędzał weekendy z paczką z liceum.

Znajomi namawiają ją na ostatni wspólny wyjazd do domku. Podczas wypadu przypominają sobie, że w klasie licealnej zakopali w ogródku kapsułę czasu. Wykopują ją i otwierają. Klaudia odkrywa, że jej mąż w liceum napisał do kogoś list miłosny, który zakopał z innymi pamiątkami. To nie ona była adresatką listu. Klaudia postanawia odnaleźć prawdziwą miłość swojego męża.

O pomoc prosi Rafała, który był najlepszym przyjacielem jej partnera, a po jego śmierci pomaga finansowo. Kobieta podejrzewa, że może chodzić o Paulę - koleżankę z klasy Krzyśka, ale dziewczyna się wykręca i sugeruje, żeby odwiedzić ich nauczycielkę, Dorotę, która opiekowała się kołem naukowym, do jakiego należeli.

Dorota przed maturą przygotowywała Krzyśka do olimpiady. Poza tym to ona namówiła go na wspinaczki, więc może coś pamięta z tego okresu. Klaudia dociera do przyjaciółki Doroty. To, czego się dowiaduje, jest dla niej szokiem...

Kochane pieniądze od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021