2021-04-30

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 72: Myśleć z wyprzedzeniem

0

Rozrywkowe show Czwórki znów pod znakiem żartów Kabaretu Nowaki. Małżeńskie różnice, wieloletnie zaszłości, ciąg nieporozumień - czy każdy związek to tylko suma wyobrażeń o drugiej o sobie? Odpowiedź na to pytanie starali się znaleźć twórcy rodem z Zielonej Góry. Z czego najbardziej śmiała się publiczność w 72. odcinku programu „Gwiazdy Kabaretu”, prowadzonego przez niezawodnego Roberta Korólczyka?

Oglądaj Gwiazdy Kabaretu online na IPLA.TV.

Adrianna Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg po raz kolejny wprowadzili widzów w klimat odpoczynku i letniej laby. To właśnie na plażowych leżakach żona starała się wytłumaczyć mężowi, na czym polega troska o drugą osobę. A jak wygląda znajomość języków obcych w związku? Dlaczego żona zna angielski, a mąż niemiecki, bo „takie filmy ogląda”? Jakie cuda ze znudzonym mężczyzną może sprawić pyszna kanapka przygotowana przez połowicę?

Niewiarygodne i prawdopodobne zarazem sytuacje z życia, to coś, w czym Kabaret Nowaki czuje się najlepiej. Na przykład w scenie kiedy jedno z domowników bierze księdza za... włamywacza. Co stało się z kapłanem pobitym przez parafianina?

Sprawy rodzinne to nie jedyne kwestie, z których dworowali sobie kabareciarze. Wśród tematów znalazły się także kulisy pracy w samorządzie terytorialnym. Jakie jeszcze skecze przygotowali?

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021