2021-04-16

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 70: Czas na wakacyjny klimat

0

W show prowadzonym przez Roberta Korólczyka pojawił się Kabaret Nowaki. Trójka zielonogórskich artystów zaprezentowała serię skeczów traktujących o meandrach spędzania urlopu. Twórcy gagów szczególny nacisk położyli na niuanse wakacji z rodziną. Z czego śmiała się publiczność w 70. odcinku programu „Gwiazdy Kabaretu” w Czwórce?

Oglądaj Gwiazdy Kabaretu online na IPLA.TV.

Adrianna Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg w perfekcyjny sposób potrafili pokazać to, co najśmieszniejsze podczas kanikuły. Sytuacje z życia wzięte, np. konieczność szybkiego wyjścia z domu, to prawdziwe pole do popisu dla kabareciarzy. Jak poradzić sobie, kiedy trzeba koniecznie gdzieś zdążyć, a jedno z małżonków dopiero się szykuje? Który kolor kosmetyczki jest łatwiej identyfikowany dla mężczyzny - „pudrowy”, czy też „sraczka po buraczkach”?

Co stanie się, kiedy podczas urlopowej kolacji pani domu „przyjmie flaszkę 0,7”? Czy zmrożona butelka wódki może być polską szczepionką na Covid-19? A co zrobić, gdy rodzina zechce spędzić urlop w Stanach Zjednoczonych, a ktoś nie ma wizy? Czy obrotna żona jest w stanie „załatwić” dokument w ambasadzie USA? Kabaret Nowaki doprowadzał widzów do prawdziwych salw śmiechu. Które ze skeczy szczególnie?

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021