2021-04-09

„Gwiazdy Kabaretu” – odcinek 69: Narodziny i życie rodziny

0

Co góral wie o rodzeniu dzieci? Co to jest napięcie i jakie ma znaczenie? Odpowiedzi na te pytania można było znaleźć oglądając satyryczne show w Czwórce. Tym razem publiczność bawili Robert Korólczyk z Katarzyną Pakosińską i Ewą Błachnio. Oprawę muzyczną zapewniły niezawodne panie z GLAM Quartet. Jakie skecze znalazły się w 69. odcinku programu „Gwiazdy Kabaretu”?

Oglądaj Gwiazdy Kabaretu online na IPLA.TV.

Prowadzący show tym razem sam prezentował cześć skeczów. Wcielił się m.in. w mieszkańca Podhala. Nienaganną góralszczyzną bawił publikę żartami traktującymi o ciężkim trudzie narodzin dziecka, wychowaniu pociech, a także... przyznawaniu się do ojcostwa.

W innej ze scen Robert Korólczyk przedstawił swoje kabaretowe umiejętności w roli mężczyzny, który przeprowadza rozmowę o pracę. Jego interlokutorką była Katarzyna Pakosińska, która ubiegała się o posadę w roli szefowej ds. bezpieczeństwa energetycznego. Czym olśniła szefa firmy? Czy udało jej się uzyskać wymarzoną posadę? A może ważniejszy od kompetencji kandydatki okazały się jej rodzinne koneksje? Co zwyciężyło - fachowość czy nepotyzm?

Znana i lubiana artystka Ewa Błachnio pojawiła się w programie w roli staruszki w aptece. Dlaczego określiła swojego męża mianem „choroby współistniejącej”? Z jakiego powodu seniorka kupowała sześć testów ciążowych i czopki w rozmiarze XXL z przeznaczeniem dla małżonka?

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021