2021-04-14

„Kochane pieniądze” - odcinek 26: Bardzo naiwny „geek”

0

Dobrze zarabiający młody informatyk staje przed trudną decyzją. Z którą z kobiet powinien się związać? Jedna z wybranek ma nie do końca czyste zamiary. Co jeszcze wydarzyło się w 26. odcinku serialu „Kochane pieniądze” na antenie Czwórki?

Oglądaj Kochane pieniądze online na IPLA.TV.

Bartek jest informatykiem w firmie produkującej gry komputerowe. To trudna i wymagająca praca, ale Bartek ją uwielbia i przy okazji zarabia bardzo dobre pieniądze. Niestety nie starcza mu już czasu na randkowanie. Zamiast tego namiętnie obserwuje w internecie Kamilę, seksowną instagramerkę. Nie zauważa, że kocha się w nim siedząca przy sąsiednim biurku Alicja. Pewnego dnia na firmowej imprezie z okazji premiery nowej gry wśród zaproszonych celebrytów pojawia się Kamila. Bartek zbiera się na odwagę i po wypiciu kilku głębszych podbija do niej. Ku swojemu zaskoczeniu udaje mu się poderwać seksowną dziewczynę. Informatyk jest wniebowzięty.

Szybko jednak się okazuje, że Kamila ma duże wymagania i kosztowne upodobania. Żeby na nie zarobić, Bartek bierze nadgodziny i dodatkowe zlecenia. Widząc, jak kolega się zaharowuje, Alicja próbuje przemówić mu do rozumu, ale zakochany po uszy Bartek jest głuchy na głos rozsądku, a i Kamila wydaje się w nim zakochana.

Po paru miesiącach Kamila pokazuje Bartkowi stary, zaniedbany loft, który właśnie kupiła za własne pieniądze. Chce, żeby Bartek sfinansował generalny remont mieszkania, w którym w przyszłości wspólnie zamieszkają. Bartek entuzjastycznie przyjmuje jej pomysł i dzielnie rusza do jeszcze cięższej pracy, przez co praktycznie nie ma czasu, żeby widywać się z Kamilą. Alicja nie może na to patrzeć spokojnie. Postanawia sprawdzić Kamilę i dokonuje zaskakującego odkrycia...

Kochane pieniądze od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021