2021-04-13

„Kochane Pieniądze” - odcinek 25: Toksyczna mamusia

0

Kobieta po przejściach jest nagabywana przez najbliższą rodzinę. O co chodzi? Bliscy domagają się, aby Magda wróciła na wieś i zajęła się chorą matką. Jakie są faktyczne powody presji? Co jeszcze wydarzyło się w 25. odcinek serialu „Kochane Pieniądze” na antenie Czwórki?

Oglądaj Kochane pieniądze online na IPLA.TV.

Dobiegająca czterdziestki Magda z podwarszawskiej wsi kilka miesięcy temu zostawiła męża, który ją bił i zdradzał i przeprowadziła się do stolicy, gdzie poznała Marka. Wracając z randki, Magda zastaje pod klatką swoją starszą siostrę Iwonę. Przyjechała bez zapowiedzi i mówi Magdzie wprost, że ma wrócić na wieś i zająć się chorą matką, bo ona sobie nie radzi.

Kobieta nie chce wracać: znalazła tu pracę, nową miłość, jest szczęśliwa. Jednak mama coraz bardziej skarży się na swoje zdrowie, wzbudzając wyrzuty sumienia w Magdzie. Grozi córce, że jeśli nie wróci do domu, wydziedziczy ją. Jednocześnie o powrót Magdy zaczyna walczyć jej mąż. Magda zastanawia się, co robić: wybaczyć, wrócić na wieś, żyć dalej z mężem i opiekować się matką? A może pokłócić się z całą rodziną i pogonić męża, wybierając nowe życie?

Kochane pieniądze od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021