2021-04-08

„Kochane Pieniądze” - odcinek 23: Być niczym „Tulipan”

0

Młody mężczyzna wykorzystuje majętną czterdziestolatkę. Dlaczego to robi? Czy gra na uczuciach warta jest płynących z tego korzyści? Czego jeszcze można dowiedzieć się oglądając 23. odcinek serialu „Kochane Pieniądze” na antenie Czwórki?

Oglądaj Kochane pieniądze online na IPLA.TV.

Kinga właśnie skończyła czterdzieści lat. Jest zamożna, ale nieszczęśliwa, bo robiąc karierę, przegapiła moment, by założyć rodzinę. Ostatnio zrozumiała, że to ostatni dzwonek, jeśli chce mieć dziecko. Problem w tym, że nie ma partnera… Zwierza się siostrze, która ma troje dzieci, męża mechanika i wieczne długi. Edyta przekonuje ją, że z rodziną też nie jest różowo, ale Kinga jej nie wierzy, siostra zawsze jej zazdrościła, pewnie nie chce, żeby ułożyła sobie życie. Rozumie ją tylko przyjaciel-gej, Karol, który jest menedżerem w jej agencji. Mężczyzna pociesza ją, że na pewno kogoś sobie znajdzie.

Kilka dni później Kinga poznaje przez portal randkowy, na który szybko się zapisała, przystojnego Filipa. Ma wrażenie, że spotkała bratnią duszę: mają te same zainteresowania i te same marzenia, a co najważniejsze: mężczyzna bardzo chce mieć dzieci. Dzieli ich tylko status majątkowy: Filip pracuje jako kurier, mało zarabia. Dla Kingi jednak to nie problem, bo przecież ona ma pieniądze.

Kobieta zatrudnia go w swojej firmie, obsypuje prezentami, kupuje drogi samochód. Edyta ostrzega siostrę, że chłopak ją wykorzystuje, ale Kinga nie słucha. Para zaczyna starać się o dziecko.

Któregoś dnia Kinga odkrywa, że Filip dostaje anonimy i dziwne telefony. Mężczyzna tłumaczy, że nęka go były wspólnik. Kilka lat temu założyli razem firmę, ale interes nie wypalił i zostali z długami. Filip jest przekonany, że spłacił swoją część, ale wspólnik uważa, że wciąż jest mu winien sporą sumę...

Kochane pieniądze od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021