2021-04-06

„Kochane Pieniądze” - odcinek 21: Nagłe zmiany w życiu lekkoducha

0

Narkotyki i związany z nimi szybki zarobek potrafią wywrócić życie do góry nogami. Skutki „dilowania” mają miażdżące konsekwencje dla pewnego młodego człowieka. Czego jeszcze można się dowiedzieć oglądając 21. odcinek serialu „Kochane Pieniądze” na antenie Czwórki?

Oglądaj Kochane pieniądze online na IPLA.TV.

Kacper to lekkoduch, który wolny czas poświęca na słuchanie muzyki, granie na konsoli i palenie trawy wraz ze swoim nieodłącznym kumplem i jednocześnie dilerem, Czarkiem. Kacpra wychowuje samotnie matka, słabo opłacana nauczycielka chemii, która ledwo wiąże koniec z końcem i ma coraz większe pretensje do syna, że jej nie pomaga. Kacper nie przejmuje się tym zbytnio, ale wszystko się zmienia, gdy matka traci pracę. Nagle role się odwracają i to Kacper musi zarobić na utrzymanie. Chcąc mu pomóc, Czarek proponuje mu dilowanie narkotyków. Kaper chętnie się zgadza, jednak ich rozmowę słyszy matka i robi mu awanturę. W trakcie kłótni kobieta doznaje zawału serca. Udaje jej się przeżyć, ale przejęty Kacper obiecuje, że znajdzie uczciwą pracę.

Dzięki pomocy sąsiadki, Ani, zatrudnia się w magazynie. Początki są trudne, ale wkrótce chłopak coraz lepiej odnajduje się w stałej pracy i zaczyna czerpać satysfakcję z tego, że jest w stanie zarobić na rachunki. Na dodatek pomiędzy nim i Anią rodzi się uczucie. Taka odmiana syna bardzo cieszy jego matkę, która powoli dochodzi do zdrowia. Któregoś dnia Kacper i Ania idą na imprezę. Dziewczyna niespodziewanie doznaje zapaści i trafia na intensywną terapię. Okazuje się, że zapaść spowodowały wyjątkowo mocne narkotyki. Kacper jest przekonany, że sprzedał je Ani Czarek, ale ten zapewnia, że to nie jego sprawka. Okazuje się, że od jakiegoś czasu na dzielnicy działa nowy diler. Nikt nie wie, kto to jest, ale sprzedaje wyjątkowo czysty i mocny towar. Kacper postanawia dopaść tajemniczego dilera.

Kochane pieniądze od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021