2021-04-01

„Kochane Pieniądze” - odcinek 20: Torba z gotówką

0

Przypadkowo poznany miły mężczyzna wręcza Annie dużą sumę pieniędzy. Jakie jest pochodzenie środków? Dlaczego postanowił przekazać je pracownicy kawiarni? Czego na temat losów kobiety można się dowiedzieć w 20. odcinku serialu „Kochane Pieniądze” na antenie Czwórki?

Oglądaj Kochane pieniądze online na IPLA.TV.

Anna jest kelnerką. Pracuje na dwie zmiany i chętnie bierze nadgodziny, ponieważ zbiera na własną kawiarnię. Pewnego razu w kawiarni pojawia się dwa razy starszy od niej Tomasz, wykładowca w szkole reportażu, który wybrał to miejsce do pracowania. Anna zaprzyjaźnia się z nim. Mężczyzna sugeruje, że dziewczyna za dużo pracuje, bo zauważył, że często jest przemęczona. Anna opowiada mu, że nie dostała dotacji z urzędu pracy i sama musi zebrać jeszcze 35 tysięcy, żeby przejąć wymarzony lokal na swoim osiedlu.

Kilka dni później Anna znajduje torbę z dokładnie taką kwotą i listem, że to wsparcie jej przyszłego biznesu. Anna jest w szoku. Jest pewna, że to pieniądze od Tomasza. Próbuje go odnaleźć, udaje się na uczelnię. Nie znajduje wykładowcy, ale dzięki swojemu uporowi i babeczkom, które miała w torbie, udaje jej się otrzymać jego adres domowy.

Następnego dnia jedzie do domu mężczyzny. Spotyka jego żonę, która bierze ją za kochankę Tomasza i nie chce z nią rozmawiać. Znalazła kilka tygodni temu zdjęcia Anny w telefonie męża: z internetu i robione w ukryciu. Anna chce poczekać na Tomasza, ale Łucja ją wyrzuca. Anna przed wyjściem zostawia torbę pieniędzy w domu kobiety.

Kelnerka zwierza się swojemu narzeczonemu, który podejrzewa, że może jest ona nieślubnym dzieckiem Tomasza. W końcu przecież nigdy nie poznała swojego ojca. Anna jedzie do matki i opowiada jej o mężczyźnie. Matka twierdzi, że nie wie, kim on jest...

Kochane pieniądze od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021