2021-03-30

„Kochane pieniądze” - odcinek 18: Ciemna strona hazardu

0

Pierwsza wizyta w kasynie kończy się dla Krystyny szczęśliwie. Jednak kolejne odwiedziny w tym miejscu wiążą się z frustracją i przegranymi. Kobieta wpada w sidła nałogu. Czy uda jej się uratować majątek? Co jeszcze wydarzyło się w 18. odcinku serialu „Kochane pieniądze”?

Oglądaj Kochane pieniądze online na IPLA.TV.

Krystyna wciąż nie może dojść do siebie po rozwodzie z mężem, który rok temu zostawił ją dla młodszej partnerki. Któregoś dnia jej najlepsza przyjaciółka, Iwona, proponuje jej wyjście do hotelowego kasyna. Krystyna nie bardzo ma ochotę, jednak ostatecznie daje się namówić na niewinną rozrywkę. Wygrywa dużą sumę. To zachęca ją do dalszej gry. Tym razem idzie sama. Najpierw przegrywa tysiąc złotych, ale szybko udaje jej się odegrać.

Wkrótce wizyty w kasynie stają się codziennością, Krystynie zaczyna brakować oszczędności, które mogłaby obstawiać. Z pomocą przychodzi inny bywalec kasyna, Wiktor. Szarmancki biznesmen pożycza Krystynie kilkaset złotych. Potem zaprasza ją na kawę, a kolejnego dnia na wino. Kobieta jest zauroczona adoratorem.

Z czasem nałóg kobiety się pogłębia. Krystyna w tajemnicy przed Wiktorem zastawia biżuterię w lombardzie. Któregoś wieczora wpada w prawdziwy szał gry. Wygrywa kilka razy z rzędu, oszołomiona niespodziewaną dobrą passą obstawia dużą kwotę po raz kolejny i wszystko przegrywa...

Kochane pieniądze od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021