2021-04-12

„Kochane Pieniądze” - odcinek 24: Fałszywe oskarżenie

0

Aneta, mama 13-letniego Miłosza, odkrywa zniknięcie pieniędzy na zakup podręczników. Sto złotych przepadło, gdy do jej syna przyszedł Kornel, kolega z klasy. Co jeszcze wydarzyło się w 24. odcinek serialu „Kochane Pieniądze” na antenie Czwórki?

Oglądaj Kochane pieniądze online na IPLA.TV.

Po bezskutecznych poszukiwaniach Aneta podejrzewa, że to on wziął pieniądze. Matka Kornela, Sylwia, niedawno została sama i finansowo gorzej jej się wiedzie, ale Kornel twierdzi, że nie wziął pieniędzy. Aneta decyduje się interweniować u jego matki, jednak Sylwia staje po stronie syna i odrzuca oskarżenia. Aneta jeszcze raz daje synowi pieniądze, zaznaczając, że w związku z tym nie uda się jej w tym miesiącu kupić mu obiecanych okularów VR.

Miłosz jest wściekły i w szkole wyładowuje się na koledze. Wykrzykuje mu, że jest złodziejem. Tymczasem na zebraniu w szkole rodzice niepokoją się, że nasiliły się kradzieże. Aneta opowiada jednej z matek o swoich podejrzeniach w stosunku do Kornela... Dzień później Aneta robi porządki i... znajduje zaginiony banknot. Wstydzi się, że fałszywie oskarżyła Kornela, ale nie ma odwagi powiedzieć o tym ani synowi ani jego koledze. Stara się zapomnieć o sprawie, co jest o tyle łatwe, że Miłosz już nie przyjaźni się z Kornelem. Pewnego dnia chłopcy się spotykają...

Kochane pieniądze od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021