2020-11-27

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 720: Na ratunek siostrzyczce

0

Dzielny chłopiec zadzwonił po pomoc, gdy po drugiej stronie słuchawki była Natalia. Czy praktyczne wskazówki od funkcjonariuszki doprowadziły do szczęśliwego zakończenia? Co jeszcze wydarzyło się w 720. odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na IPLA.TV.

Wojtek Niedźwiecki odbiera telefon od złodzieja, którego kiedyś zatrzymał i wraz z Natalią postanawiają się z nim spotkać. Mężczyzna przekazuje im tajemniczą kopertę z dowodami obciążającymi pewnego pedofila. Patrol 06 zatrzymuje podejrzanego. Ten twierdzi, że jest... łowcą pedofilów i pomaga policji. Tylko czy mówi prawdę?

W ciągu dnia Jacek prosi Natalię, żeby przez chwilę go zastąpiła. Policjantka odbiera dramatyczny telefon od chłopca, którego siostrzyczka nie oddycha. Mróz wzywa pogotowie i tłumaczy maluchowi, jak udzielić pierwszej pomocy.

Po służbie Natalia udaje się do szpitala i spotyka tam Arka, ratownika, który pomógł rodzeństwu. Mężczyzna jest pod wielkim wrażeniem policjantki.

Zapała tłumaczy Lenie, że dalsza obserwacja Darka nie ma sensu, bo policjant nie robi nic podejrzanego. Oboje nie mają pojęcia, że Wiśniewski jest dużo sprytniejszy, niż im się początkowo wydawało.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021