2020-11-25

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 718: Wóz albo przewóz

0

Niebezpieczne sytuacje wpisane są w pracę kierowcy transportującego pasażerów. Funkcjonariusze usiłują ustalić, gdzie przepadł jeden z nich i sprawdzają wszystkie możliwe warianty. Co jeszcze wydarzyło się w 718. odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na IPLA.TV.

Miłosz Bachleda i Szymon Zieliński zauważają przed komendą zaniepokojoną kobietę, która obawia się, że coś złego spotkało jej męża. Mężczyzna zajmuje się przewozem osób i nie wrócił na noc do domu. Policjanci ustalają, że ostatni kurs zaginiony prowadził z dworca kolejowego, a potem ślad po nim zaginął. Nagranie z monitoringu naprowadza Szymona i Górala na bardzo istotny trop.

Tymczasem Zapała i jego ekipa starają się ustalić, kto może mieć motyw, żeby prześladować ochranianego przez nich aktora. Celebryta przypomina sobie, że w saunie, w której został zaatakowany, widział dziwnego mężczyznę.

Kaśka naciska na Górala, że powinien pomyśleć o większym mieszkaniu. Policjant niestety nie ma na to pieniędzy. Wtedy kochanka mówi mu coś, co wprawia go w osłupienie.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021