2020-11-24

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 717: Zarobić na chleb

0

Kto napadł na sprzedawcę pieczywa i co tak naprawdę się za tym wszystkim kryje? Świadkiem ataku był funkcjonariusz, który ma pewne podejrzenia. Co jeszcze wydarzyło się w 717. odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na IPLA.TV.

Po drodze na komendę Wojtek Niedźwiecki chce wstąpić do piekarni po drożdżówki. Nagle do sklepu wpadają bandyci z maczetami i żądają od właściciela pieniędzy. Sprawcom udaje się uciec, ale załoga 06 odkrywa, że w tej dzielnicy już wcześniej dochodziło do podejrzanych zdarzeń. Okoliczni sprzedawcy alarmowali o aktach wandalizmu, a potem w ostatniej chwili wycofywali zgłoszenia. Czy na osiedlu działa szajka wymuszająca haracze?

W ciągu dnia Natalia i Wojtek jadą do szpitala, gdzie zgłoszono oszustwo. Lekarz tłumaczy, że jego pacjentka ucierpiała podczas zabiegu wykonanego przez mężczyznę podającego się za medyka. Policjanci jadą skonfrontować się z fałszywym lekarzem.

Tymczasem Witacki rozmawia z córką na temat swojej zmarłej żony. Basia uświadamia mu coś bardzo ważnego.

Po służbie Wojtek spotyka się z Marią i Kostą, człowiekiem organizującym nielegalne wyścigi. Mężczyzna zadaje Niedźwieckiemu kilka niewygodnych pytań.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021