2020-10-15

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 417

0

Poszukiwania zaginionego mężczyzny doprowadzają do zaskakujących wniosków. Czy za incydentem stoi zazdrosna kobieta? A może majętny ślusarz komuś się naraził i sam nie miał czystego sumienia? Co jeszcze wydarzy się w 417. odcinku serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w Czwórce?

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na IPLA.TV.

Duet śledczych Latoszek-Kopczyk przyjmuje zgłoszenie o zaginięciu Sławomira Dobrzyńskiego. Po mężczyźnie zaginął wszelki ślad - nie ma go w żadnym szpitalu ani w kostnicy. Nie ma też dowodów, że mógłby wyjechać. Podejrzenia kryminalnych wzbudza fakt, że dziewczyna zaginionego zgłosiła ten fakt dopiero po upływie pięciu dni. Szczegółowa rewizja ich mieszkania nie przynosi rezultatów, ale Latoszek i Kopczyk odkrywają coś innego: zaginiony Sławomir był ślusarzem. Mieszkania, w których wymieniał zamki, niedługo później stawały się celem włamań. Kryminalni muszą spróbować powiązać te dwa fakty.

Ola tymczasem ma własne zgryzoty. Do Wrocławia przyjechał jej ojciec Wiesław. Policjantka wie, że Latoszek senior nie opuszcza swoich ukochanych Szamotuł bez powodu. Coś musiało się stać.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020