2020-10-13

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 415

0

Ekipa śledczych w pełnym składzie pracuje nad skomplikowaną sprawą bombiarza. Czy uda im się ująć terrorystę, zanim zrealizuje swoje straszliwe plany? Co jeszcze wydarzyło się w 415. odcinku serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w Czwórce?

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na IPLA.TV.

Wydział kryminalny pracuje nad sprawą bombiarza zagrażającego miastu. Do grupy, która zajmuje się sprawą, włączeni zostają bracia Gawlikowie, saper Wujec, Kubis i prokurator Jagiełło. Tajemniczy terrorysta przekazuje policji kolejne wiadomości z żądaniami – domaga się dwóch milionów złotych, które policja ma zostawić w koszu na śmieci w jednym z wrocławskich parków. Kryminalni organizują operację policyjną - spróbują zatrzymać bombiarza podczas próby podjęcia okupu.

Do grupy pracującej nad sprawą włączona zostaje Kinga Wilk. Psycholożka rzuca na sprawę nowe światło, dzięki czemu Gawlikowie odkrywają tożsamość bandyty. Znajdują jego kryjówkę, ale przybywają za późno; konstruktor bomb zdążył ją opuścić. Zbliża się moment przekazania okupu, a Staszek i Marek przeczuwają, że bombiarz planuje dla nich niespodziankę...

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020