2020-03-10

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 631: W pułapce

0

Natalia i Miłosz dają się podejść. Kto wyprowadził w pole funkcjonariuszy? Ta akcja może mieć ogromne znaczenie dla ich pracy w policji. Co jeszcze wydarzyło się w 631 odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj serial „Policjantki i Policjanci” online na IPLA.TV.

Natalia próbuje zachować spokój, ale tak naprawdę bardzo przejmuje się prześladującym ją stalkerem. W końcu zaczyna brać leki na uspokojenie. Rankiem w mieszkaniu Miłosza zjawia się Stasiek. Tłumaczy mu, dlaczego wrócił do Wrocławia.

Na patrolu Miłosz i Natalia dostają zgłoszenie od pracowników dworca kolejowego, którzy w jednym z wagonów znaleźli nieoznakowaną skrzynię, a w niej drogocenne przedmioty. W związku z tym komendant zwołuje nadzwyczajne spotkanie. Okazuje się, że jest to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Sprawa może mieć związek z dużym przemytem dzieł sztuki zza wschodniej granicy.

Mróz i Bachleda mają obserwować dom jednego z wrocławskich przestępców. Dochodzi do poważnych komplikacji. Po południu na komendę przychodzi paczka, która trafia w ręce Jaskowskiej. Policjantka zostaje wezwana na dywanik.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 630: Czy strzelba wypali?
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 629: Ciężki czas dla Zuzy
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 628: Wśród rozpustników
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 627: Trudno wygrać z miłością
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 626: Ich ostatni patrol

Komentarze
© TV4 2020