O serialu

Wszyscy mamy sąsiadów, ale czy na pewno wiemy, kim naprawdę są? Wydaje nam się, że bardzo dobrze znamy ludzi, którzy mieszkają obok nas. Widujemy ich na co dzień - koło domu, w sklepie czy na ulicy. Ich życie codzienne zdaje się być zupełnie takie jak nasze, ale pozory mylą. Grzeczne uśmiechy, wysokie płoty czy cienkie ściany skrywają tajemnice, o jakich opowiada najnowszy serial obyczajowy „Nowe Sekrety Sąsiadów”

Za fasadą pozorów nieraz rozgrywają się konflikty, romanse, kłótnie, zdrady, sceny zazdrości czy intrygi, które wprowadzają chaos w życie głównych bohaterów i potrafią na zawsze zmienić sąsiedzkie relacje. Życiowe perypetie bohaterów - od rodzinnych i małżeńskich po zawodowe, towarzyskie czy romantyczne - układają się w pełne emocji, zwrotów akcji i napięcia wciągające historie, prowadzące do zaskakującego finału.

Dlaczego starszy i sympatyczny pan zatrudnia aktora ingerującego w życie młodego małżeństwa? Co sprawia, że z dnia na dzień mąż wyprowadza się z domu i co robi krew na masce auta jego żony? Kto uniemożliwia żonie burmistrza start w wyborach do rady miejskiej? Jakie tajemnice ukrywa przed synem samotna wdowa? I dlaczego starsze małżeństwo ukradkiem opłaca mieszkającego w pobliżu mechanika samochodowego?

 Zobacz więcej
Wideo