2025-11-24

„Łowcy skarbów. Kto da więcej”: Jak odkryć prawdziwe perełki?

0

Zapraszamy na emisję w poniedziałek 24 listopada. To fascynująca podróż do świata prawdziwych skarbów. Przedmioty tak nieoczywiste, że potrafią zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych ekspertów. Każdy odcinek to nowe historie, nieoczekiwane odkrycia i zwroty akcji, które trzymają w napięciu do ostatniej sekundy. Gospodarzem show jest niezawodny Paweł Orleański. Program „Łowcy skarbów. Kto da więcej” od poniedziałku do piątku o 16:55 w Czwórce.

Kultowy dla Warszawiaków
Pani Magdalena przywiozła do programu miniaturę ważnej części historii Warszawy - Pomnika Małego Powstańca. Jest to pamiątka po dziadku, który zaszczepił w niej pasję do kolekcjonowania pięknych przedmiotów. Analizy obiektu podejmie się Michał Niesiołowski, który opowiada o kontrowersjach związanych z autorstwem. Czy Łowcy doceniają ten wyjątkowy przedmiot?

Z pokolenia na pokolenie
Kolejna sprzedająca to pani Agnieszka Penelopa z Poznania. W programie prezentuje karafkę i kieliszki, które należały do jej dziadka. Jest to zaginiony prezent ślubny. Ekspertyzy dokonuje Jakub Naumiuk, który sprawdza autentyczność i wartość tych przedmiotów. Czy Łowcy walczą o tę sentymentalną pamiątkę?

Atrybut damy
Pani Dorota z Więcborka przyjechała z błyszczącym przedmiotem, który od razu przyciąga wzrok - torebką gotową na bal, zakupioną na portalu sprzedażowym. Przygląda się jej z ciekawością Mariusz Kosec, który ocenia jej wartość i potencjał aukcyjny. Ile Łowcy decydują się zapłacić w swojej sali licytacji za tę błyszczącą perełkę?

Piękny czasomierz
Ostatnia sprzedająca to pani Kaja z Warszawy, która oferuje w tym programie marmurowy zegar art déco z Francji, z dekoracyjnymi elementami. Oceną zajmuje się Janek Rygiel, sprawdzając zarówno autentyczność, jak i wartość artystyczną zegara. Czy Łowcy doceniają kunszt przedmiotu? Czy zegar sprawia, że w sali licytacji emocje znów rosną?

Program prowadzi Paweł Orleański.

Łowcy skarbów. Kto da więcej od poniedziałku do piątku o godz. 16:55 w Czwórce.

Oficjalny profil „Łowcy skarbów. Kto da więcej” na Instagramie - @lowcyskarbowczworka