2024-04-02

Gwiazda MMA i legenda walk na gołe pięści w serialowym hicie

0

Mateusz Don Diego Kubiszyn, znakomity kickbokser, trzykrotny mistrz świata WAKO w formule full contact i mistrz federacji Gromda, organizacji promującej walki bokserskie na gołe pięści z rolą w hicie „Policjantki i Policjanci”, emitowanym na antenie telewizyjnej Czwórki od poniedziałku do piątku o godz. 19:00. Zobacz kogo zagra w serialu.

Bohater kontra przestępca
Popularny sportowiec, który w przeszłości pracował m.in. w pogotowiu ratunkowym, a obecnie jest także strażakiem, w serialu Czwórki wciela się w niebezpiecznego przestępcę, Levana - głównego antagonistę policjantów Mikołaja Białacha (Mariusz Węgłowski) i Miłosza Bachledy (Paweł Kowalczyk). Zawodowy kickbokser to demoniczna postać - nieuchwytny, przebiegły i bezwzględny człowiek, który chcąc pomścić swego kuzyna-gangstera, dokonuje zuchwałego ataku na policjantów z wrocławskiej komendy.

Na ekranie
Jeden z odcinków „Policjantek i Policjantów” z udziałem Mateusza Kubiszyna możemy zobaczyć w środę 3 kwietnia o godz. 19:00 w Czwórce. Sportowiec wystąpił także w zwiastunie emitowanej obecnie serii, w bokserskiej konwencji, nawiązującym do pojedynku jednego z głównych bohaterów z czarnym charakterem tego 20. sezonu.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce.