2024-03-22

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”: Czy przeżyje?

0

Oglądaj odcinki 769, 770, 771, 772 i 773 serialu od 25 do 29 marca w Czwórce. W nowej serii jeszcze więcej intrygujących zagadek, trzymających w napięciu wydarzeń i mocny przewodni wątek kryminalny sezonu, a wszystko to przeplata się ze wzruszającymi i radosnymi chwilami bohaterów. Czym zaskakują „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji w stacji.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 769
Policjantki muszą rozwiązać sprawę brutalnego morderstwa. Zginęła kobieta - jej czaszka została zmiażdżona, a jeden z wewnętrznych organów wycięty. Okazuje się, że ofiara zaginęła kilka miesięcy temu. W pierwszej kolejności trop prowadzi do księdza, będącego przyjacielem kobiety oraz do jej byłego partnera. Za śledztwo odpowiadają Rosa oraz nadinspektor Kujawińska. Pani naczelnik postanowiła ruszyć w teren, aby tym samym przyjrzeć się pracy swej podopiecznej. Tymczasem Jagiełło próbuje rozwiązać sprawę Kubisa.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 770
Kłos i Kalicka muszą rozwiązać sprawę pobitej i zgwałconej kobiety. Nieprzytomną ofiarę odnalazł jej sąsiad, który prędko staje się jednym z podejrzanych o dokonanie przestępstwa. Sprawa komplikuje się, gdy policjanci odnajdują w domu kobiety martwego psa. Ktoś go powiesił. Dla śledczych to sygnał, że gwałt i pobicie nie były przypadkowe. Tymczasem Kłos próbuje dowiedzieć się, w co tym razem wpakował się Paweł. Jego ojciec w tajemniczych okolicznościach wylądował w areszcie. Policjant czuje, że chłopak wie o tej sprawie więcej, niż mówi. Pytanie tylko, co ukrywa i dlaczego?

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 771
Na skutek postrzelenia Sikor ląduje w szpitalu. Jego stan jest poważny - nie wiadomo, czy przeżyje. Górska, która strzeliła do partnera, wciąż nie rozumie, w co została wplątana. Wiele jednak wskazuje na to, że Sikor nawiązał współpracę z grupą przestępczą. Przydzieleni do sprawy agenci CBŚP podejrzewają, że również Dagmara działa na rzecz gangsterskiej szajki. Tym samym policjantka trafia na celownik służb, które nie przebierają w środkach i, co gorsza, nie działają zgodnie z prawem. Nieoczekiwanie jej główną sprzymierzeńczynią okazuje się nadinspektor Kujawińska.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 772
Walczak i Wichura mają za zadanie odnalezienie ośmioletniej dziewczynki. Ojciec dziecka twierdzi, że doszło do porwania, za którym stoją była żona i jej partner. Matka dziewczynki nie pogodziła się z utratą praw rodzicielskich i dlatego miałaby się mścić na mężu. Gdy śledczy trafiają do kobiety, ta zdaje się być nieprzejęta losem córki. Jednocześnie zwraca uwagę, że były mąż był awanturnikiem i niedawno jej groził. Śledczy nie wiedzą, komu ufać. Tym bardziej że do grona podejrzanych dołącza wkrótce opiekunka zaginionej dziewczynki.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 773
Policjanci mają do rozwiązania przerażającą sprawę. Ktoś przekazał Kowalskiemu przesyłkę w postaci smażonej ludzkiej wątroby. Zdaniem Zuzy Wichury stoi za tym Krywań, który w ten sposób postanowił rozpocząć ze śledczymi kolejną grę. Wkrótce policjanci trafiają na ślad kobiety współpracującej z przestępcą. Pętla wokół Krywania zdaje się zaciskać. Nie wiadomo jednak, czy śledczy zdążą uratować kolejne jego ofiary. Stawka jest wysoka, bo jedną z nich jest bliska osoba pracowników komendy.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Czwórce.