2024-01-03

Szczytny cel i emocje na planie „Łowcy skarbów. Kto da więcej”

0

Kiedy wizytę na planie można połączyć z akcją charytatywną na ważny cel, atmosfera na planie może być ujmująca. Jak znana z serialu „Przyjaciółki” aktorka wspomina swój udział w show Czwórki? Co ciekawego zdradza redakcji TV4.PL? Emisja programu „Łowcy skarbów. Kto da więcej” z udziałem Magdaleny Stużyńskiej-Brauer w czwartek 4 stycznia o godz. 18:00.

Cudowna atmosfera
- Było bardzo emocjonująco. To była dla mnie niecodzienna przygoda - mówi Magdalena Stużyńska - Brauer w rozmowie z TV4.PL o swoim udziale w programie „Łowcy skarbów. Kto da więcej”. - Rzadko biorę udział w takich programach, a w tym wzięłam z dwóch powodów: bardzo lubię przedmioty z historią i programy, dzięki którym można się przy okazji czegoś dowiedzieć o przedmiotach codziennego użytku. Poza tym chciałam przekazać te pieniądze na hospicjum, dlatego zależało mi, aby wylicytować jak najwięcej. Bardzo się cieszę, że się udało! - dodaje. Aktorka na licytację charytatywną przywiozła ponadstuletnie podróżne pudło z Estonii na kapelusze.

Znajome twarze
Jak aktorka wspomina udział w programie? - Ku mojemu zdziwieniu spotkałam kilka osób, które znałam wcześniej, bo zdarza mi się kupować stare przedmioty.- mówi. - Znałam ich wcześniej, bo byłam ich klientką - dopowiada i wspomina ciepło prowadzącego. - Miłe było także spotkanie po latach z Pawłem Orleańskim, który jest gospodarzem odcinka.

Łowcy skarbów. Kto da więcej od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Czwórce.

Oficjalny profil „Łowcy skarbów. Kto da więcej” na Instagramie - @lowcyskarbowczworka