2023-10-05

„Krejzi Patrol”: Szalone wybryki w służbie ludzkości

0

Oglądaj odcinki 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 i 48 serialu od 9 do 12 października w Czwórce. Zwariowana komedia, w której można śledzić losy pechowych policjantów z małego posterunku w Krzemięcinie i towarzyszyć im podczas codziennych patroli, interwencji oraz w pracy na komisariacie. Jakimi absurdalnymi sytuacjami zaskakują widzów bohaterowie serialu „Krejzi Patrol”? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

„Krejzi Patrol” - odcinek 41
W mieście dochodzi do włamań i kradzieży. Dariusz przyłapuje na gorącym uczynku złodziei. Kolejnego dnia mieszkanie szefa zostaje ograbione. Mariusz i Dariusz zajmują się sprawą. Podczas akcji zasypiają i kolejne mieszkanie zostanie okradzione. Podstępem wyciągają od zatrzymanych złodziei informacje odnośnie nowych przestępców w mieście. Policjanci obmyślają plan i zwabiają złodziei do kolejnego mieszkania. Czy uda się ich ostatecznie zatrzymać? Grzesiek za namową Romana przyjmuje pod swój dach kobietę, która ma być świadkiem w sądzie. Okazuje się, że nie jest to świadek a zwykła oszustka. 

„Krejzi Patrol” - odcinek 42
W Krzemięcinie ktoś kradnie używane samochody. Mariusz z Dariuszem postanawiają jako przynętę wykorzystać samochód Szefa. Podczas akcji auto ulega zniszczeniu. Dzięki znajomościom Dariusza, policjantom udaje się zakupić od handlarza częściami samochodowymi nowe. Szef nie jest zadowolony z takiej zamiany. Grzesiek wraz z Romanem i Frankiem znajdują na korytarzu niepodpisaną kartę bankową. Postanawiają sprawdzić, czy uda się nią zapłacić. Rozochoceni po pierwszej udanej próbie wpadają w szał zakupów. Na drugi dzień okazuje się, że kartę dostarczył Grześkowi kurier, a ten w jeden dzień stracił wszystkie oszczędności, które skrzętnie zbierał przez lata....

„Krejzi Patrol” - odcinek 43
Grzesiek chodzi w pracy ciągle zestresowany, ponieważ niedługo przyjeżdżają do niego teściowie. Chce się pokazać przed nimi z jak najlepszej strony. Teściowie zawsze śmiali się z niego i nazywali nieudacznikiem. Pod nieobecność Szefa, Grzesiek zajmuje jego gabinet i udaje naczelnika komisariatu. Kłamstwo ma jednak krótkie nogi… Czy funkcjonariusz wyjdzie z twarzą z całej tej sytuacji? Mariusz i Dariusz zajmują się sprawą zaginionej studentki pierwszego roku - Diany. Dziewczyna z dnia na dzień znika bez śladu. Funkcjonariusze sprawdzają wszystkie możliwe poszlaki i wpadają na dosyć „słodki” trop…

„Krejzi Patrol” - odcinek 44
Roman prosi Grześka o pomoc, ponieważ jego dziewczyna kupiła kradziony telefon komórkowy w centrum handlowym. Funkcjonariusze usiłują odzyskać pieniądze po dobroci, ale im to nie wychodzi... Grzesiek wdaje się w bójkę ze sprzedawcą telefonów i jego współpracownikami. Radiowóz Mariusza i Dariusza się psuje. Mężczyźni proszą Szefa o przydzielenie nowego samochodu do pracy. Nie spodziewają się jednak, że będą musieli korzystać z różnych środków lokomocji, które utrudnią im wykonywanie obowiązków służbowych …

„Krejzi Patrol” - odcinek 45
Dariusz wystawia mandat na olbrzymią kwotę… nieboszczykowi. Szef stawia sprawę jasno, jak nie zapłaci nieboszczyk, musi to zrobić Dariusz. Biedak ucieka się do różnych sposobów, aby odnaleźć winowajcę naruszeń drogowych, gotowy jest nawet wydostać go spod ziemi w dosłownym tego słowa znaczeniu. Tymczasem do Grześka przyjeżdża młodszy brat. Ich niewinne braterskie poszturchiwania filmuje redaktorka gazety i umieszcza w sieci… Wtedy zaczyna się problem. Nie udaje się wyjaśnić zajścia, bo brat Grześka przychodzi na spotkanie z nią rzeczywiście pobity. Kto dokonał napaści?

„Krejzi Patrol” - odcinek 46
Mariusz z Dariuszem mają za zadanie złapać złodziei okradających sklepy jubilerskie, którzy wykorzystują metodę hipnozy, aby ukraść towar. W tym celu policjanci postanawiają przygotować pułapkę w jednym ze sklepów. Szef organizuje przyjęcie z okazji zamążpójścia swojej siostry. Wynajmuje willę, by zaimponować nowej rodzinie. Okazuje się, że nowi krewni to właśnie para hipnotyzerów, która okradała sklepy. Mariusz z Dariuszem szybko się orientują, kto przyszedł na przyjęcie, ale Szef zamroczony alkoholem nie chce słuchać policjantów i również daje się nabrać. Grzesiek w swojej celi przetrzymuje syna Biznesmena, który proponuje mu duże pieniądze za wypuszczenie go na wolność. Dyżurny nie wierzy mu i nie przyjmuje łapówki.

„Krejzi Patrol” - odcinek 47
Mariusz chce zażartować sobie z kolegi z klasy i w tym celu wysyła Dariusza, by ten go zatrzymał. Dariusz chamsko zachowuje się w stosunku do zatrzymanego kierowcy i żąda od niego łapówki. Kierowca wzywa znajomego z biura antykorupcyjnego. Zatrzymują Dariusza. Przejęty Mariusz chce wyciągnąć partnera z aresztu i ostatecznie sam do niego trafia. Na pomoc przychodzi im Szef, który po tym, jak obraził swojego kolegę ze studiów, również trafia do aresztu. Grzesiek zakłada się z Frankiem o to, ile wytrzyma w jednej celi z przestępcami. Po pierwszej przegranej dogaduje się z Romanem, by ten podstawił mu jakiegoś słabego więźnia. Roman też chce zarobić na zakładach kolegów i w celi zamyka aktora.

„Krejzi Patrol” - odcinek 48
Szef wzywa do siebie Mariusza i Dariusza - informuje ich, że mają za zadanie eskortować prezydenta podczas jego tajnej wizyty w mieście. Chociaż pewne szczegóły wzbudzają ich wątpliwości co do akcji, policjanci starają się jak najlepiej przyłożyć do zadania, rezerwują hotel, pożyczają luksusowy samochód itp. Grzesiek pod komisariatem obezwładnia złodzieja, który ukradł portfel inspektorowi z policji. W wyniku nieporozumienia i własnego kłamstwa zostaje uznany za świetnego boksera. Inspektor w ramach wdzięczności zapisuje Grześka na turniej boksu dla pracowników policji. Grzesiek jest beznadziejnym bokserem, jednak próbuje przygotowywać się do występów z pomocą osadzonego w areszcie byłego zawodowca. Czy będzie miał szczęście?

„Krejzi Patrol” od poniedziałku do czwartku od godz. 22:00 w Czwórce.