2023-09-28

„Krejzi Patrol”: Zabawne sytuacje pechowych policjantów

0

Oglądaj odcinki 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 i 40 serialu od 2 do 6 października w Czwórce. Zwariowana komedia, w której można śledzić losy pechowych policjantów z małego posterunku w Krzemięcinie i towarzyszyć im podczas codziennych patroli, interwencji oraz w pracy na komisariacie. Jakimi absurdalnymi sytuacjami zaskakują widzów bohaterowie serialu „Krejzi Patrol”? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

„Krejzi Patrol” - odcinek 33
Mariusz z Dariuszem przyjeżdżają na miejsce zdarzenia, w którym dochodzi do kradzieży. Dariusz przyłapuje policjanta, który zabiera kosztowności. Ten wręcza mu złoty zegarek. Gdy tylko dowiaduje się o tym Mariusz, każe oddać koledze prezent bezdomnemu. Po pewnym czasie okazuje się, że zegarek należy do Generała, znajomego Szefa. Policjanci próbują odzyskać drogocenną rzecz. Po drodze jednak postanawiają sprawdzić jej wartość. Podczas wyceny dochodzi do zamiany i Generał otrzymuje podróbkę. Czy uda się to odkręcić?

„Krejzi Patrol” - odcinek 34
Funkcjonariusze przez cały dzień starają się dobrze wypaść przed kontrolerem. Niestety, zaliczają kilka wpadek. Aby poprawić swoją ocenę, postanawiają odnaleźć zaginionego brata Kontrolera. Misja kończy się sukcesem. Grzesiek testuje sztuki walki na swoich więźniach. Niejednokrotnie konieczna jest później pomoc pielęgniarki. Roman postanawia zakpić z umiejętności Grześka i wraz z pozostałymi policjantami wkręca go, że za pomocą jednego uderzenia jest w stanie wszystkich uśpić. Roman podpuszcza Grześka, by ten uśpił na chwilę Szefa. Sztuczka nie wychodzi...

„Krejzi Patrol” - odcinek 35
Szef oznajmia podwładnym, że odchodzi na zasłużony odpoczynek, a jego miejsce przejmuje nowy kierownik. Policjanci nie są zadowoleni z zaistniałej sytuacji, ponieważ nowym szefem zostaje kobieta, która wytyka im błędy i grozi zwolnieniem. Roman, Franek, Tomek, Grzesiek obmyślają plan jak pozbyć się przełożonej. Pomysł kończy się fiaskiem, a Szef musi się tłumaczyć i bronić swoich podwładnych. Dariusz z Mariuszem nie chcą być już zwyczajnymi patrolowymi. Roman powierza im więc specjalną sprawę. Policjanci mają odnaleźć złodzieja, który z magazynu wyniósł cały sprzęt elektroniczny. Czy odniosą sukces?

„Krejzi Patrol” - odcinek 36
Roman powierza swoją sprawę Mariuszowi i Dariuszowi. Patrolowi mają za zadanie zabrać Recydywistę do jego matki, by ten mógł się pożegnać przed odsiadką. W trakcie akcji Recydywista ucieka policjantom. Policjanci udają się na poszukiwania. Na szczęście udaje im się pojmać bandytę, a wraz z nim zatrzymują jego wspólnika, który od dwóch lat był poszukiwany listem gończym. Szef jest bardzo zadowolony. Jest przekonany, że akcją kierował Roman i to jemu wręcza nagrodę i premię. Szef prosi Grześka, by ten odebrał jego syna ze szkoły. Grzesiek pod szkołą namawia Syna Szefa do bójki z kolegą. Co z tego wynika...

„Krejzi Patrol” - odcinek 37
Do celi więziennej trafia Babcia Danusia, emerytka handlująca „egzotycznymi” nasionami. Grzesiek wciąż ma problemy w rodzinie. Szuka nowych źródeł dochodu. Postanawia wejść do wspólnego interesu z emerytką, dzięki czemu z dnia na dzień jego portfel staje się coraz grubszy. Czy ten „dodatkowy zarobek” jest zgodny z prawem? Mariusz i Dariusz dostają od Szefa zadanie specjalne. Muszą rozbić szajkę kieszonkowców grasujących w komunikacji publicznej. Policjanci postanawiają się założyć o to, kto złapie większą ilość przestępców. Wpadają na genialne pomysły, które wdrażają w życie, ale czy oby na pewno są one skuteczne?

„Krejzi Patrol” - odcinek 38
Szef informuje Mariusza i Dariusza o planowanym spotkaniu ze śledczym z prokuratury, który przyjdzie na komisariat. Okazuje się, że jest to dziewczyna, której Mariusz wypisał mandat za złamanie przepisów drogowych. W tej niezręcznej sytuacji Dariusz wpada na pomysł i postanawia w imieniu Mariusza zaprosić Sabinę i jej koleżankę na randkę do restauracji, w ramach zadośćuczynienia. Wszyscy miło spędzają czas. Mariusz jest zauroczony Sabiną. Czy ta znajomość przerodzi się w stały związek?

„Krejzi Patrol” - odcinek 39
Mariusz coraz więcej czasu zaczyna spędzać z Sabiną, zakochuje się w niej po uszy. Pewnego dnia spotyka jej byłego chłopaka Gabriela, który prosi go o to, aby rozstał się z dziewczyną. Gabriel mówi, że jest nieuleczalnie chory i chciałby spędzić swoje ostatnie miesiące życia przy boku ukochanej. Mariusz rezygnuje ze swojego szczęścia, ale czy to była trafna decyzja. Pewien psychopata wbiega do restauracji. Zaczyna grozić pistoletem klientom i bierze zakładników. Policjanci przyjeżdżają na miejsce zdarzenia, ale nie podejmują akcji szturmowej, ponieważ czekają na wsparcie żołnierzy jednostek specjalnych.

„Krejzi Patrol” - odcinek 40
Z winy Dariusza rozpętuje się na komisariacie, i nie tylko, afera mięsna, która zatacza coraz to szersze kręgi. Sytuację komplikuje fakt, że mięso, które zarekwirował Dariusz, należało do teściowej Szefa… Portret pamięciowy sprawców przybiera za sprawą Romana różne oblicza. Grzesiek wyświadcza swojemu koledze Aleksowi przysługę. Chłopak, chce się oświadczyć swojej ukochanej w niebanalny sposób. Cała sytuacja jednak nieoczekiwanie się komplikuje, jak to zwykle bywa na komisariacie.

„Krejzi Patrol” od poniedziałku do czwartku od godz. 22:00 w Czwórce.