2023-09-18

Gwiazdy ze swoimi drugimi połówkami w „Para do gara”

0

Ewa Kasprzyk, Katarzyna Pakosińska i Krzysztof Skiba gośćmi Mateusza Gesslera. Jak poradzili sobie z zadaniem wymagającym partnerskiej komunikacji i zdolności kulinarnych? Czy ich risotto buraczane z zapiekanym kozim serem dorównuje temu, ugotowanemu przez szefa kuchni? „Para do gara. Ona mówi, on gotuje” w sobotę 23 września o godz. 17:00 w Czwórce.

Gwiazdy od czy do kuchni?
Ewa Kasprzyk, Katarzyna Pakosińska i Krzysztof Skiba to gwiazdy uwielbiane przez publiczność. Potrafią śpiewać, grać i rozbawiać tłumy. A jak radzą sobie w sztuce partnerskiej komunikacji i w obliczu kulinarnego wyzwania? W 7. odcinku nowego programu rozrywkowego Mateusza Gesslera „Para do gara. Ona mówi, on gotuje” gwiazdy podejmują się gotowania wraz ze swoimi drugimi połówkami.

Ona mówi, on gotuje
Ewa Kasprzyk i jej życiowy partner Michał Kozerski, Katarzyna Pakosińska i jej mąż Irakli Basilashvili oraz Krzysztof Skiba ze świeżo upieczoną małżonką Karoliną prezentują się w programie od nieznanej widzom strony, uczestnicząc w kulinarnej rywalizacji, podczas której liczy się nie tylko umiejętność gotowania, ale przede wszystkim współdziałania i porozumienia w związku.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TV4 Czwórka (@tv4czworkaofficial)

Danie odcinka
Ich zadaniem jest przyrządzenie risotto buraczanego z zapiekanym kozim serem według wykwintnej receptury gospodarza show, Mateusza Gesslera, przy czym zgodnie z regułami programu gotowaniem zajmują się nieznający przepisu panowie, którymi na odległość kierują ich partnerki, porozumiewające się z nimi za pomocą zestawów słuchawkowych.

W nowej roli
Co czeka widzów? Katarzyna Pakosińska z mężem podchodzą do gotowania w swoim stylu, czyli śpiewająco, Ewa Kasprzyk uwagami na temat postępów partnera w kuchni dzieli się z towarzyszącą jej uroczą suczką rasy papillon, Shakirą, a Krzysztof Skiba okazuje się tak kompletnie zagubiony w kuchni, że ma problem z odróżnieniem zlewozmywaka od kuchenki oraz durszlaka od prasy i sitka.

To warto zobaczyć!
W tym odcinku widzowie będą świadkami rzadkiej sytuacji, gdy wygadanemu Skibie brakuje słów. Michał Kozerski zdradza, co zauroczyło go w Ewie oraz jak poznali się Kasia i Irakli. Będzie można też poczuć na sobie przeszywające i uwodzicielskie spojrzenie przenikliwych czarnych oczu i podsłuchamy, kto chodzi na czyjej smyczy oraz której z pań tak spodoba się ukochany w fartuszku, że postanowi częściej zaganiać go do kuchni…

  

Para do gara. Ona mówi, on gotuje w sobotę 23 września o godz. 17:00 w Czwórce. Powtórka w sobotę 30 września o godz. 12:40 w Polsacie.