2023-09-12

Michał Figurski o 8. edycji „Love Island. Wyspa miłości”. Wideo!

0

Prowadzący „Temptation Island Polska” gościem randkowego reality show. W rozmowie z Karoliną Gilon opowiada m.in. o swoich związkowych doświadczeniach, zaufaniu i... zdradach! Co jeszcze mówi prowadzącej? W jakiej roli Michał Figurski wchodzi do willi programu? Czym zaskakuje Wyspiątka w Kręgu Ognia? Oglądaj wideo! „Love Island. Wyspa miłości” od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 21:00 w Czwórce.

Z Wyspy pokus na Wyspę miłości
W pierwszej polskiej edycji „Temptation Island Polska” dziennikarz wspiera uczestników, którzy zdecydowali się poddać próbie łączące ich uczucie. - Ja tutaj łączę w pary, a Ty raczej wodzisz na pokuszenie - zauważa Karolina Gilon. Co o podobieństwach i różnicach między Wyspą pokus a „Love Island” mówi Michał Figurski? - W moim programie do głosu dochodzą wszystkie najgorsze demony, a problemy rodzą się przez niedopowiedzenia - podkreśla prezenter. - Ja w tym nie maczam palców, ale przeżywam wszystko razem z uczestnikami - zapewnia.

Zaskoczenie i trudne pytania
W jakiej roli Michał Figurski odwiedza Islanderów? Jego pojawienie się w Kręgu Ognia to dla uczestników nie tylko miła niespodzianka, ale też zapowiedź wyzwania, jaki jest test zgodności w parach. Prowadzący „Temptation Island Polska” i Karolina Gilon mają do Wyspiątek pytania, które wszystkim mogą dać do myślenia i sprowokować do zmiany układu w willi...

Co jeszcze o relacjach, uczuciach, zdradach i 8. edycji „Love Island. Wyspa miłości” mówi Michał Figurski? Zobacz wideo!

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 21:00 w Czwórce.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci