2023-05-05

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”: Tożsamość ofiary

0

Oglądaj odcinki 690, 691, 692, 693 od 8 do 11 maja na antenie Czwórki. Produkcja opowiada o grupie śledczych zajmujących się przypadkami najcięższych zbrodni. Co zaplanowali scenarzyści serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”? Jakich emocji dostarcza telewizyjny hit, która przyciąga przed ekrany miliony widzów? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji w stacji.

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na polsatboxgo.pl.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 690
Wielkopolska policja ogłasza Child Alert w sprawie noworodka porwanego ze szpitala. Tymczasem we Wrocławiu dochodzi do wypadku auta na poznańskich numerach. W środku jest dziecko i kobieta, która ma zakrwawione aż do łokci ręce. Szybko okazuje się jednak, że dziecko poszukiwane w Poznaniu to chłopczyk, a mała ofiara wypadku to dziewczynka. Paulina Wach i Kuba Walczak muszą wyjaśnić, co się wydarzyło. Tymczasem córka Pauliny, Agata, znalazła sobie nowe zajęcia pozalekcyjne - z ratownictwa. Bardzo ją wciągają, o czym opowiada Kornelii. Kuba zaś przypadkiem odkrywa, że dziewczyna nieświadomie wpakowała się w bardzo poważne kłopoty.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 691
Ola Latoszek i Kaśka Lipka dostają sprawę pobicia fizjoterapeutki Doroty Kurzak. Badania w szpitalu wykazują, że ofiara ma źle zaleczone złamania i zapewne była ofiarą długotrwałej przemocy. Policjantki podejrzewają jej męża, ale ten ma mocne alibi. Sam dzieli się z kryminalnymi podejrzeniami, że żona miała kochanka. Latoszek i Lipka zaczynają od prześwietlenia listy pacjentów fizjoterapeutki.
Tymczasem u uwięzionej Anastazji pojawia się jej porywacz i każe dziewczynie połknąć tabletki, które mają ją uśpić. Dawka jest jednak źle dobrana; dziewczyna budzi się za wcześnie i przypadkiem odkrywa tajemnicę swojego porywacza.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 692
Na budowie za miastem zostają znalezione zwłoki kobiety. Morderca rozczłonkował jej ciało i każdą cześć szczelnie opakował folią ochronną. Wkrótce policja ustala tożsamość ofiary. Kobieta była w trakcie rozwodu, w wyniku którego jej mąż mógł stracić spory majątek. Mężczyzna odpiera zarzuty, wskazując jako podejrzanego kochanka żony, który ma kryminalną przeszłość. Tymczasem śledztwo dotyczące Pietraszewskiego utknęło w miejscu. Kobieta, która podszywała się pod jego dziewczynę, zniknęła bez śladu. Niespodziewanie jednak w sprawę zostaje włączony prokurator Janik - choć nie tak, jak mógłby sobie tego życzyć.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 693
Tomek Jawor zamartwia się chorobą swojego syna. Na szczęście w mieście pojawia się Janusz Wojtala, który zawsze potrafi podnieść Jawora na duchu. Tym razem stary druh ma do Tomka zaskakującą prośbę. Tymczasem z rzeki wyłowione zostaje ciało mężczyzny, który zginął od strzału w skroń. Daga Górska, która pojawia się na miejscu, rozpoznaje w denacie Głaza - człowieka powiązanego ze sprawą, jaką rozpracowywała wraz ze swoim przyjacielem, Paszkowskim. Górska nie może dodzwonić się do Paszkowskiego, co bardzo ją niepokoi. Jawor zdaje się być trochę zazdrosny o uczucia Dagi i chłodno traktuje partnerkę. Górska sama jedzie do Paszkowskiego, ale znajduje tam tylko zwłoki.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.