2022-11-18

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”: Duże poświęcenie

0

Oglądaj odcinki 646, 647, 648, 649 od 21 do 24 listopada na antenie Czwórki. Co zaplanowali scenarzyści serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”? Jakich emocji dostarcza w kolejnym tygodniu produkcja, która przyciąga przed ekrany miliony widzów? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na polsatgo.pl.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 646
Po nieudanym ataku na Kaśkę Lipkę sytuacja zaognia się. Niebezpieczeństwo zagraża teraz zarówno Oli, jak i Adriannie. Ola i Kubis ruszają tropem gangsterów odpowiedzialnych za próbę zabójstwa, ale nieoczekiwanie zostają zmuszeni porzucić te działania. Okazuje się, że w sprawę Adrianny zaangażowani są policjanci stojący wyżej niż sam inspektor. Zadziorna Lipka nie zamierza jednak podporządkować się rozkazom przełożonych. W sukurs przychodzi jej Ola Latoszek.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 647
Janik i Kłos realizują plan mający na celu eliminację Marka Dyrdy. Jego śmierć ma przekonać Machera do współpracy z prokuratorem, który dzięki temu miałby zostać policyjnym opiekunem interesów gangstera. Wszystko po to, by w przyszłości dorwać bandziora i jego popleczników. Ponieważ jednak nie wszyscy grają fair, pierwotny plan zbacza z toru i tylko Sławek Kłos nie zdaje sobie sprawy, co tak naprawdę się dzieje, stając się ofiarą wielopiętrowej intrygi.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 648
Jawor rusza śladem Magdy Leszczyńskiej - jednej z pierwszych ofiar bestialskich eksperymentów. Kobieta ma silne zaburzenia psychiczne i nie ma z nią kontaktu.
Tomek dowiaduje się, że w ostatnim czasie Leszczyńską odwiedzała jej córka - Łucja. Policjant próbuje odnaleźć dziewczynę, licząc, że ta pomoże w rozwiązaniu śledztwa.
W tle rozgrywa się konflikt między Kingą a Jaworem. Zdaniem policjantki Tomek i jego praca stanowią zagrożenie dla Maćka. Obawy Wilk nie są bezpodstawne. Na domiar złego niebezpieczeństwo zagraża również Kubisowi i jego żonie.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 649
Kinga i Maciek znikają bez śladu. Na szczęście Jawor wie, jak ich odnaleźć. Nie domyśla się jednak, że aby uratować syna, będzie musiał dokonać wielkiego poświęcenia.
Jednocześnie trwają poszukiwania Kubisa i jego żony. Policjanci z komendy muszą działać szybko, aby uniknąć tragedii. Morus przygotował dla inspektora grę, w ramach której Kubis ma wcielić się w rolę bezwzględnego kata.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.