2022-04-27

Wiktoria i Mateusz Gąsiewscy w programie „Wielka ucieczka”

0

Popularna aktorka razem z bratem dołączają do uczestników nowego show Czwórki. Jak poradzą sobie gwiazdy ubrane w więzienne uniformy, pozbawione pieniędzy i telefonów oraz zdane na łaskę i niełaskę przechodniów podczas ucieczki przed pościgiem specjalistów od tropienia zbiegów? „Wielka ucieczka” od 8 maja w niedzielę o godz. 20:00 w Czwórce.

Konkurencja w rodzinie
Podczas nagrania odcinka z udziałem rodzeństwa Gąsiewskich okazało się, że przystojny Mateusz znacznie skuteczniej niż Wiktoria radzi sobie w roli nietypowego autostopowicza. Jak przyznał, zatrzymując samochody, trafiali głównie na kobiety za kierownicą, które najwyraźniej nie przestraszyły się więziennego drelichu.

Mimo że młody aktor nie jest jeszcze tak rozpoznawalny jak jego siostra, najwidoczniej wzbudza zaufanie, bo żadna z pań nie odmówiła podwiezienia sympatycznemu przystojniakowi.

- Jest mnóstwo osób, które poruszają się autostopem i myślę, że ja na przykład mogłabym się wiele od nich uczyć, bo Mateuszek lepiej sobie poradził w łapaniu stopa - skomentowała ze śmiechem Wiktoria Gąsiewska tuż po nagraniu, dodając, że sam udział w programie przyniósł im mnóstwo pozytywnych emocji i dużo radości.

Zasady programu
W czasie ucieczki każdym środkiem transportu zbiegowie mogą poruszać się najwyżej 20 minut, co powoduje, że często zmuszeni są prosić o pomoc lub podwiezienie przypadkowe osoby, które napotykają na swojej drodze. Do tego po piętach depczą im cały czas „strażnicy”, czyli prowadzący: Jakub Stankowski, Konrad Niedziułka i Łukasz Dąbrowski, znani internautom jako twórcy kultowego youtube’owego kanału „Urbex History”. Kuba, Konrad i Łukasz poruszają się furgonetką wyposażoną w sprzęt do tropienia uciekinierów i co 10 minut otrzymują ich współrzędne GPS. Pościg kończy się, jeśli zbiegowie zostaną złapani lub jeśli uda im się pozostać nieuchwytnymi przez cztery godziny.

W każdym z dziesięciu godzinnych odcinków „Wielkiej ucieczki” inna para gwiazd - wśród których zobaczymy m.in. Michała Wiśniewskiego z córką Fabienne, Ewę Kasprzyk, Iwonę Pavlović czy Marcina Millera - wcieli się w rolę ściganych więźniów.

Kim są Gąsiewscy?
Wiktoria Gąsiewska najbardziej znana jest z roli w serialu Rodzinka.pl. Już jako mała dziewczynka zachwyciła rolą w filmie „Jasminum” w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego. Pojawiła się w wielu popularnych produkcjach wyświetlanych zarówno na małym, jak i na dużym ekranie, choćby w filmach: „Katyń”, „Mrok”, „Rodzina zastępcza”, „Lejdis”, „Komisarz Alex”, „Prawo Agaty”, „Przyjaciółki”, „Barwy szczęścia”. Młodziutka artystka miała też okazję pracować jako prezenterka telewizyjna, a także wykazać się talentem tanecznym, m.in. w show „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” czy „Dance Dance Dance”, w którym wraz z Adamem Zdrójkowskim zajęła pierwsze miejsce.

Mateusz Gąsiewski jest starszy od swojej siostry o trzy lata. Młody aktor ma swoim koncie role w produkcjach takich jak: „Ciacho”, „1920 Bitwa Warszawska”, „Plebania”, „Ojciec Mateusz”, „Komisarz Alex” czy „Rodzina Zastępca”. Od 2012 roku gra w serialu „Na Wspólnej”. Pasjonuje się sportem. Dużo trenuje, próbował swoich sił m.in. w walkach MMA.

Czy Wiktorii i Mateuszowi uda się wygrać czy też zostaną złapani? Przekonać się będzie można już wkrótce. „Wielka ucieczka” na antenie Czwórki w niedziele o godz. 22:00 oraz w środy o godz. 21:00.

Komentarze