2021-11-19

„Policjantki i Policjanci”: Dziwne wydarzenia na łonie natury

0

Oglądaj odcinki 846, 847, 848, 849, 850 od 22 do 26 listopada na antenie Czwórki. Jakie sprawy mają do rozwiązania funkcjonariusze? Co dzieje się w ich życiu prywatnym? Czym tym razem zaskakują widzów bohaterowie serialu „Policjantki i Policjanci”? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na polsatgo.pl.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 846
Kamińska rozpoczyna dzień służby od wspólnego śniadania z komisarzem Szulcem, co wprawia ją w dobry nastrój. Tymczasem przychodzi pierwsze zgłoszenie.
Sprawa dotyczy dewastacji mienia kilku bogatych osób. Wygląda to na zorganizowaną akcję, której ofiarą padają czołowi lokalni biznesmeni. Ktoś niszczy ich drogie auta i wysyła im listy z pogróżkami. Przestępcy zostają nagrani przez monitoring miejski, ale są dobrze zamaskowani i trudno znaleźć jakiś szczegół, który naprowadziłby policję na ich trop. Pierwsze podejrzenia padają na pracowników firm należących do poszkodowanych. Lena i Białach muszą zweryfikować swoje hipotezy.
Tego dnia para policjantów dostaje też wezwanie od człowieka, który pada ofiarą własnej fobii. Patrol piąty śpieszy z pomocą i ratuje z opresji przerażonego mężczyznę.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 847
Patrol szósty występuje w nietypowym składzie. Zamiast Wojtka Niedźwieckiego Natalii towarzyszy oficer dyżurny Jacek Nowak. Pierwsze wezwanie dotyczy ciała znalezionego w Lesie Osobowickim. Zamordowany mężczyzna to doktor ornitologii. Policjanci szukają tropów w kręgach naukowych, w jakich obracał się denat. Nic nie wskazuje bowiem, żeby był to przypadkowy rabunek. Kluczem do rozwiązania sprawy okazuje się jeden z obserwowanych przez mężczyznę ptaków - jemiołuszka.
Tymczasem ekipa straży miejskiej rusza na pomoc uwięzionemu na drzewie zwierzęciu, które zostaje zauważone przez parę staruszków. Komendant Holera postanawia się wykazać…
Tymczasem Wojtek, Maria i jej wspólnicy przygotowują się do sprzedaży uranu. Ruszają na miejsce przekazania towaru. Tam czekają już na nich mafiosi. Chwilę potem pojawia się ktoś jeszcze. Jak zakończy się ta niebezpieczna akcja?

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 848
Podczas dyżuru Zielińskiego w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii dochodzi do niebezpiecznej sytuacji. Jeden z wychowanków atakuje innego krzesłem. Szymon zostaje wezwany na dywanik do dyrektorki.
Tymczasem Góral pojawia się u Jagny z pewną propozycją. Stasiek, który postanowił zostać nad morzem, przepisał Szymonowi swoją połowę interesu. Teraz jako prawomocny współwłaściciel wózka z góralskim jedzeniem, policjant może decydować o jego losie.
Na patrolu policjanci dostają sprawę domniemanego otrucia. Biznesmen po zjedzeniu posiłku z firmy cateringowej zaczyna się dusić. W jedzeniu znalazł się składnik, na który mężczyzna jest silnie uczulony. Do tego właścicielem firmy dostarczającej posiłki jest jego rodzony syn. Główne podejrzenia padają na dziewczynę syna, byłą prostytutkę, której przyszły teść nie chce zaakceptować. Co wykaże śledztwo?

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 849
Arek opuścił już szpital. Razem z Natalią wybierają się na pierwszy wspólny spacer. Tymczasem na komendę przychodzi pani Halina, która ma kolejne ważne zadanie dla policjantów. W parku miejskim pojawił się mężczyzna, który obnaża się przed spacerowiczami. Ekshibicjonista zostaje przejęty przez Natalię i Wojtka. Podczas przesłuchania wychodzi na jaw, że mężczyzna został zmuszony do obscenicznego zachowania, a jego sprawa łączy się z innymi osobami, które pod wpływem zewnętrznych rozkazów, podejmowały nietypowe i ryzykowne działania. Trop prowadzi do przestępcy zwanego Władcą. Patrol szósty musi zapobiec morderstwu na jego żądanie.
W całym trudnym śledztwie policjantom pomagać będzie informatyczka z komendy głównej. Młoda specjalistka zaimponuje swoimi umiejętnościami technikowi Darkowi, ale zdąży też zaleźć mu za skórę.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 850
Dyżurny przyjmuje zgłoszenie mężczyzny, który podczas porannego biegu zauważył przy drodze w okolicach lasu porzuconą taksówkę i nieprzytomnego taksówkarza w środku. Na miejscu policjanci oprócz auta znajdują rozrzucone walizki i dziecięce ubrania. Patrol piąty musi dowiedzieć się, kto korzystał z kursu i dlaczego zniknął. Pierwszych wskazówek szukają w firmie taksówkarskiej.
Chwilę później na komendzie pojawia się starsza kobieta, by zgłosić zaginięcie córki i wnuczki. Podejrzewa zięcia o tunezyjskim pochodzeniu. Okazuje się, że zaginione korzystały z taksówki, którą interesują się policjanci. Śledztwo nabiera tempa.
U Witackiego pojawia się dawno niewidziana na komendzie Jaskowska. Nie są to jednak koleżeńskie odwiedziny, a raczej spotkanie dotyczące śledztwa w sprawie Czyściciela. Czy Jaskowska jest w stanie pomóc koledze po fachu?
Witacki razem ze swoim zespołem policjantów ma do rozwiązania jeszcze jedną ważną sprawę. Nadszedł czas, aby dorwać policyjnego kreta.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce.

Komentarze