2021-11-12

„Policjantki i Policjanci”: Przyszli i eks mężowie oraz żony

0

Oglądaj odcinki 841, 842, 843, 844, 845 od 15 do 19 listopada na antenie Czwórki. Jakie sprawy mają do rozwiązania funkcjonariusze? Co dzieje się w ich życiu prywatnym? Czym tym razem zaskakują widzów bohaterowie serialu „Policjantki i Policjanci”? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na polsatgo.pl.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 841
Na komendzie zjawia się zaniepokojony młody mężczyzna, który zgłasza zaginięcie narzeczonej. Dziewczyna zniknęła w dniu, kiedy mieli się pobrać. Jego zeznania potwierdza przyjaciółka zaginionej. Oboje są przekonani, że niedoszłą pannę młodą spotkało coś złego.
Podejrzenia padają na jej byłego chłopaka, który nie pogodził się z rozstaniem, a tym bardziej ze ślubem ukochanej z innym mężczyzną. Patrol szósty postanawia sprawdzić ten trop. Sprawa nabiera tempa, kiedy poszukiwana zostaje odnaleziona. Ma poważne obrażenia i trafia nieprzytomna do szpitala. Dodatkowo okazuje się, że główny podejrzany ma niepodważalne alibi. Kto zatem stoi za tym atakiem? Policjantom udaje się dopaść winnego w ostatniej chwili.
Matylda pełni służbę w towarzystwie komendanta Holery. Nie jest tym zachwycona, ale humor poprawia jej pewna kobieta, która w bardzo sprytny sposób zawstydza jej szefa.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 842
Pani Halinka znowu na posterunku. Tym razem odkrywa ciało w starej kanapie na śmietniku. Na miejscu okazuje się, że ofiara jeszcze żyje, ale jest w bardzo ciężkim stanie. Okazuje się, że została ukąszona przez egzotycznego gada. Teraz patrol siódmy musi ustalić, jak do tego doszło i znaleźć hodowcę niebezpiecznego zwierzęcia. Sprawa nie należy do łatwych i przyjemnych, ale zgranemu zespołowi udaje się zażegnać niebezpieczeństwo.
Szymon Zieliński poznaje kadrę ośrodka, w którym przyszło mu dodatkowo pracować. Jednocześnie jeden z wychowanków prosi go o pomoc. Czy Zieliński podoła zadaniu?
Tego dnia patrol siódmy dostaje też zgłoszenie o rabunku i włamaniu do mieszkania. Kobieta, która wezwała policję, ukryła się tam i czeka na pomoc. Policjanci natychmiast tam jadą, jednak na miejscu czeka ich nie lada niespodzianka.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 843
Ani imponuje koleżanka z bogatej rodziny, która zawsze ma pieniądze na drogie zakupy. Lena musi wytłumaczyć córce, że nie stać jej na wystawne życie i wysokie kieszonkowe dla nastolatki.
Na służbie patrol piąty dostaje zgłoszenie o napaści podczas imprezy integracyjnej. Ofiarą jest młoda dziewczyna z niewielkiej firmy, a podejrzanymi - jej współpracownicy. Z czasem dziewczyna zjawia się na komendzie i wskazuje jednego kolegę jako winnego tej napaści. Oskarżony nie przyznaje się do winy i twierdzi, że dziewczyna go wrabia. Policjanci muszą odkryć, kto mówi prawdę i co właściwie się stało.
Szulc unika Leny po tym, jak kolejny raz natknął się u niej w domu na jej eks. Komisarz idzie do baru, żeby zapomnieć o smutkach. Tymczasem znów natyka się na Konrada i widzi, jak podrywa on jakąś kobietę. Oburzony, daje nauczkę byłemu mężowi Leny.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 844
Dyżurny dostaje pilne zgłoszenie o napaści na prokuratora. Na miejscu policjanci dowiadują się, że doszło również do kradzieży niezwykle cennych dokumentów procesowych, a także ważnych dowodów pozwalających na skazanie lokalnego przestępcy. Patrol szósty podejrzewa, że kradzież została zlecona przez oskarżonego gangstera, jednak podstawą do zatrzymania są dowody, dlatego policjanci muszą znaleźć cokolwiek, co potwierdzi ich przypuszczenia.
Do Natalii dzwoni zaniepokojona pani Halinka, która prosi o ratunek dla sąsiadki. Na miejscu okazuje się, że mąż sąsiadki jest bałaganiarzem, a policjanci mają zmusić mężczyznę do porządków. Co wyniknie z tej sytuacji?
Wojtek dopina sprawy związane z planowaną akcją przemytniczą. Jest trochę obrażony na Marię za nieco brutalne zapoznanie z pozostałymi wspólnikami, ale zbliża się czas ich wspólnej ucieczki.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 845
Góral wybiera się do pracy. Jest w dobrym humorze, ale jego entuzjazm nie trwa długo, bo tuż przed wejściem na komendę natyka się na Jagnę rozkładającą wózek z góralskim jedzeniem. Kobieta nie daje się przekonać, że nie jest to odpowiednie miejsce do sprzedaży oscypków.
Tymczasem dyżurny odbiera zgłoszenie o napadzie w sklepie monopolowym. Sprawcą jest… goryl w kapeluszu! Dla patrolu siódmego rozpoczyna się trudne śledztwo z zaskakującym finałem. Kto skrywa się za maską goryla?
Miłosz czeka na Staśka, który wraz z rodziną miał wrócić z urlopu. Jednak okazuje się, że cała trójka zostaje jeszcze nad morzem, ze względu na chorego Tadzia. Szymon nie jest zadowolony z takiego obrotu sytuacji.
Matylda zajmuje się sprawą nękanego nauczyciela podstawówki i zakochanego ucznia tej samej szkoły. Strażniczka ma wyjątkowy talent do rozwiązywania konfliktów dzięki spokojnej rozmowie.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce.

Komentarze