2021-11-16

„Troje pod przykrywką” - odcinek 11: Smakowite przebieranki

0

Życie osobiste jest pełne zawirowań, które coraz mocniej wpływają na pracę. Kiedy Karolina mierzy się ze swoją przeszłością, bracia odkrywają, czego w ich domu szuka włamywacz. Mimo licznych spraw prywatnych zostaje im jednak czas na zawodowe wyzwanie, które będzie tym razem wymagało przebrania się za hot-doga. Komedia akcji o nietuzinkowych agentach tajnej jednostki służb specjalnych w piątek o godz. 21:00.

Oglądaj Troje pod przykrywką online na polsatgo.pl.

Podejrzany sygnał
W życiu Karoliny pojawia się ktoś z przeszłości, kto szuka kontaktu z jej córką Anią. Zaniepokojona agentka zawiadamia o sprawie swojego szefa.

Ukryty skarb
Tymczasem do mieszkania Gawlików zakrada się złodziej. Jeden z braci obrywa w głowę, ale na pomoc rusza drugi, który obezwładnia napastnika. Teraz muszą się dowiedzieć, czego u nich szukał.
Szybko okazuje się, że włamywacz jest powiązany z Basią, sympatią Staszka. Dziewczyna nieprzypadkowo trafiła wcześniej do ich mieszkania. Kluczem do rozwiązania zagadki jest poprzedni lokator, a nagrodą - ukryty skarb.

Trop ze smakiem
Tymczasem w agencji czeka na pracowników kolejne zadanie. Mają we czwórkę zdjąć szpiega wystawionego przez Agencję Wywiadu. Szykuje się akcja pod przykrywką i przebieranka w barze szybkiej obsługi. Jeden z braci zostaje hot-dogiem, drugi sprawdza się w obsłudze klienta. Wszystko po to, aby wzorowo wykonać kolejną misję.

Troje pod przykrywką w piątek o godz. 21:00 w Czwórce.

Komentarze