2021-11-08

„Troje pod przykrywką” - odcinek 10: Alkoholowy zamęt

0

Troje agentów tym razem w ramach służbowych obowiązków udaje się na nie lada wydarzenie - aukcję luksusowej whisky. Nie mają jednak mieli czasu na degustację, ponieważ muszą zadbać o bezpieczeństwo wszystkich zgromadzonych. I jak to w ich przypadku bywa, nie brakuje przygód. „Troje pod przykrywką” w piątek o godz. 21:00 w Czwórce.

Oglądaj Troje pod przykrywką online na polsatgo.pl.

Pławić się w luksusie
W luksusowym hotelu odbywa się aukcja wyjątkowej whisky, na którą zjechali majętni biznesmeni z całego świata. Z tej okazji wśród personelu znajdują się agenci pod przykrywką. Mają dbać o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie gości, ale przede wszystkim - zapobiec terrorystycznemu atakowi.

Dobrze wejść w rolę
Ich misja wiąże się z mnóstwem zadań do wykonania. Oprócz kosztowania najlepszych trunków, odgrywania roli szkockich hrabiów i psucia instalacji elektrycznej, muszą również dotrzeć do jednego z głównych podejrzanych, czyli tureckiego finansisty.

Umiejętności sceniczne
Pole do popisu ma agentka Karolina, która swoim tańcem usypia podejrzanego, aby zainstalować w jego pokoju podsłuch. Swoje pięć minut dostaje również Marek Gawlik. Odgrywa bowiem scenę z oscarowego filmu przed hotelową publiką i wygrywa najcenniejszą na świecie whisky podczas odbywającej się w hotelu aukcji. Edward Gołąb ma nieco sprzątania po całej operacji, ale ostatecznie może odnotować kolejny sukces swojej agencji.

Troje pod przykrywką w piątek o godz. 21:00 w Czwórce.

Komentarze