2021-11-01

„Troje pod przykrywką” - odcinek 9: Przechwycić tajne informacje

0

Bracia mają przejąć dokumenty na temat zbrodni wojennych w byłej Jugosławii. Gawlikom potrzebne będą do tego nie tylko szpiegowskie umiejętności, lecz także szczęście w kartach. Czy i tym razem, mimo niesprzyjających okoliczności, uda im się osiągnąć cel? Komedia akcji o nietuzinkowych agentach tajnej jednostki służb specjalnych w piątek o godz. 21:00.

Oglądaj Troje pod przykrywką online na polsatgo.pl.

Znaleźć tajnego kuriera
Każdy dzień pracy agencji to nowe wyzwanie. Tym razem chodzi o przechwycenie tajnych dokumentów dotyczących zbrodni wojennych w byłej Jugosławii. Niestety znajdują się one w rękach tajemniczego kuriera, a ostatecznie mają trafić do dawnego attaché Republiki Serbii, wyjątkowo brutalnego indywiduum.

Niebezpieczna gra
Gawlikowie nie mogą dopuścić do przekazania teczki. Muszą stanąć na wysokości zadania mimo niesprzyjających, jak zawsze, warunków. W ramach akcji sprawdzą się grając w golfa i pokera.

Liczy się cel
Jeden z braci zostaje uznany za winnego niechcianej ciąży, drugi rozgrywa partię o życie, a wszystko pod przykrywką. Kluczowy nie jest sposób działania, bo ten u agentów nie zawsze bywa subtelny, ale cel, jaki jest do osiągnięcia. Czy i tym razem ocalą świat? A raczej dobre imię swojej agencji? Z pewnością zrobią wszystko, aby się udało.

Troje pod przykrywką w piątek o godz. 21:00 w Czwórce.

Komentarze