2021-10-25

„Troje pod przykrywką” - odcinek 8: Wesoły, ale groźny autobus

0

Troje agentów musi powstrzymać terrorystę, który jedzie rejsowym autokarem. Czy przydadzą im się w tej misji niemieckie stroje i ludowe przyśpiewki? Jedno jest pewne - nie obędzie się bez wpadek i problemów. Czy ta misja zakończy się powodzeniem? Komedia akcji o nietuzinkowych agentach tajnej jednostki służb specjalnych w piątek o godz. 21:00.

Oglądaj Troje pod przykrywką online na polsatgo.pl.

Kto jest kim?
Tym razem ekipa kapitana Gołębia wyrusza w podróż rejsowym autokarem. Agenci muszą zapobiec terrorystycznemu zagrożeniu, a sprawa dotyczy samobójczej misji na terenie kraju. Dane operacyjne są skromne, nie wiadomo bowiem, kto jest terrorystą, a kto jego kurierem. Do akcji wkraczają więc agenci i zaczynają działać pod przykrywką.

Rozbawić towarzystwo
Operację trzeba przeprowadzić po cichu, ale to nie w stylu Gawlików. Do autokaru wchodzą w strojach bawarskich śpiewaków i od razu zabawiają uczestników wycieczki ludowymi przyśpiewkami. Reszta agentów działa zdalnie, byle tylko pomóc Gawlikom w identyfikacji zamachowcy. Po drodze nie może obejść się jednak bez wpadek i potknięć.

Jazda bez trzymanki
Atak tarantuli, udawana ciąża i seans hipnotyczny, to tylko niektóre trudności, które napotykają agenci. Ale prawdziwe problemy zaczynają się, gdy bracia trafiają na ślad prawdziwego terrorysty - dopiero wtedy zaczyna się wyścig z czasem. A każda próba zatrzymania autobusu grozi wysadzeniem go w powietrze…

„Troje pod przykrywką” - zobacz odcinek 8:

Troje pod przykrywką w piątek o godz. 21:00 w Czwórce.

Komentarze