2021-09-26

„Święty”: Stop łobuzom, niecny proceder, boska interwencja

0

Oglądaj odcinki 145, 146, 147 i 148 od 27 do 30 września na antenie Czwórki. Nowe zagadki, osobiste perypetie i intrygujące historie. Jakie wątki tym razem pojawiają się w serialu „Święty”?

Oglądaj Święty online na polsatgo.pl.

„Święty” - odcinek 145
Kordas odwołuje Tamarę z powierzonej misji i każe jej wracać do Anglii. Ona jednak nie chce odchodzić z firmy Anity.
Tymczasem biznes Czarnej i jej mamy przynosi zyski, a na plebanii zjawia się bogaty biznesmen, Zdzisław i przedstawia księdzu swoje pomysły na inwestycje.
Z kolei Wróbel boryka się z nie lada problemem - ziemniaki zaatakowała mu stonka. Obwinia o wszystko sołtysa.
Luiza w końcu wychodzi ze szpitala i wraca na pewien czas do Uroczyska. Dowiaduje się, że jej ojciec i ciotka Anita pogodzili się. Jej chłopak Janek dostaje natomiast nieoczekiwaną propozycję. Przed uczelnią zaczepia go Tamara, która chce mu zlecić namalowanie obrazu.
Po Uroczysku kręcą się podejrzani łobuzi. Klub Kawalera zostaje zaatakowany przez tych chuliganów.

„Święty” - odcinek 146
Policjanci aresztowali chuliganów, jednak ci nie chcą mówić. Kuba wpada na pomysł, jak zmusić ich do przyznania się do wykroczeń. W konsekwencji Żbikowski aresztuje Zdzisława. Nie przeszkadza to biznesmenowi w planowaniu kolejnego wybryku, tym razem z udziałem Klubu Kawalera.
Luiza zamierza oficjalnie przedstawić tacie swojego chłopaka, Janka. Kordas jedzie do mieszkania córki po jej rzeczy. Dochodzi tam do dużego nieporozumienia z udziałem Patryka.
Anita przeżywa reakcję Luizy, która nie chce się z nią pogodzić. Tamara proponuje, żeby kobieta zaoferowała siostrzenicy udział w reklamie perfum.

„Święty” - odcinek 147
Zdzisław angażuje Klub Kawalera do zrealizowania jego niecnych planów. Jednak panowie nie zamierzają zdradzić mieszkańców Uroczyska. Wraz z księdzem, Białachem i posterunkowymi łapią biznesmena na gorącym uczynku. Członkowie Klubu Kawalera świętują swój szlachetny czyn. Wracając do domu, jeden z nich ulega wypadkowi.
Tymczasem do Laury przychodzi pacjent z wysypką. Zaraz za nim pojawia się Rosińska z taką samą dolegliwością. W barze Czarna organizuje pokaz ubrań z Włoch. Lekarka z Uroczyska zauważa podejrzane krosty również u Bożeny. Czy to może być przypadek?
Aurelia prosi na plebanii o pomoc przy urządzeniu spotkania z Damianem Welcerem - znanym prezenterem telewizyjnym.

„Święty” - odcinek 148
Damian Welcer przyjeżdża do Uroczyska z prelekcją dla młodzieży. Jednak Magda ma wobec niego podejrzenia. Za to sierżant Żbikowski jest wielkim fanem prezentera. Pomimo tego posterunkowa postanawia zaufać swojej intuicji i bliżej przyjrzeć się przybyszowi.
Na plebanii Aurelia organizuje interwencję dla Lucjana. Nie podoba jej się, że mężczyzna pije. Organista ma dość wtrącania się w jego życie.
Czarna i jej mama są załamane faktem, że ubrania okazały się podróbkami. Są zmuszone oddać pieniądze klientom. Bożena żali się o całej sprawie sierżantowi. Wspólnie decydują o wyjeździe na jakiś czas, póki afera nie ucichnie.

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze