2021-09-26

„Policjantki i Policjanci”: Dowody zbrodni i szokujące tropy

0

Oglądaj odcinki 806, 807, 808, 809 i 810 od 27 września do 1 października w Czwórce. Jakie sprawy mają do rozwiązania funkcjonariusze? Co dzieje się w ich życiu prywatnym? Czym tym razem zaskakują widzów bohaterowie serialu „Policjantki i Policjanci”? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na polsatgo.pl.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 806
Na komendę przychodzi zgłoszenie o kradzieży auta. Na miejscu zdarzenia okazuje się, że właściciel rozpacza najbardziej nad utratą tego co miał w samochodzie. Chodzi o zapas leków dla chorego dziecka. Policjanci przejęci całą sprawą, rozpoczynają dochodzenie. Patrol sprawdza notowanych złodziei aut działających w pobliżu. Jednak ten trop nie przynosi efektu.
W międzyczasie pojawia się zgłoszenie o znalezieniu topielca w pobliżu miejsca, gdzie skoczył Krzysztof Zapała. Patrol szósty udaje się do kamieniołomu w celu identyfikacji zwłok. Ani Bachleda, ani Zieliński nie są w stanie potwierdzić czy denat to ich kolega z pracy. Niestety do dalszej identyfikacji będą musieli wezwać Emilkę Drawską.
Rodzinny najazd na mieszkanie Górala trwa w najlepsze. Staszek z Michaliną nie odpuszczają i chcą na siłę pomóc Miłoszowi w ułożeniu sobie prywatnego życia. Czy działania rodziny odniosą zamierzony skutek?

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 807
Konrad niespodziewanie pojawia się w mieszkaniu Leny. Policjantka chce ustalić nowe zasady kontaktów byłego męża z córką. Mężczyzna zgadza się na wszystko pod warunkiem, że będzie mógł zabrać Anię na wieczorny koncert.
Kamińska ma przeczucie, że szykują się nowe problemy. Tymczasem w pracy musi wraz z Białachem zająć się sprawą stalkera niszczącego mienie pewnej rodziny. Małżeństwo obwinia byłego kochanka żony, który nie może się pogodzić z rozstaniem i kolejny raz z zemsty ucieka się do wandalizmu. Sprawa wydaję się prosta, jednak w trakcie dochodzenia na światło dzienne wychodzą inne niepokojące fakty. Do tego zostaje porwana matka poszkodowanego mężczyzny. Śledztwo rusza pełną parą.
Tego samego dnia patrol piąty interweniuje również w sprawie bójki. Na miejscu okazuje się, że prowodyrem zajścia jest mężczyzna, który chciał uratować zamknięte w samochodzie zwierzę. Policjanci wyciągają konsekwencje wobec nieodpowiedzialnego właściciela kota.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 808
Natalia martwi się stanem zdrowia swojego narzeczonego. Na stronie zbiórki na leczenie Arka nadal brakuje sporej kwoty. Jej policyjny partner Wojtek próbuje ją pocieszyć.
Tymczasem podczas patrolowania ulic na jednym z parkingów policjanci dostrzegają dziwnie zachowującego się człowieka. Przy próbie zatrzymania mężczyzna ucieka w las, porzucając swój samochód. W bagażniku auta patrol szósty odkrywa zakneblowaną, nieprzytomną i pobitą kobietę. Rozpoczynają się poszukiwania kierowcy pojazdu. Sprawa okazuje się skomplikowana, dotyczy bowiem przemytu kobiet do zagranicznych domów publicznych. Patrol szósty ma do czynienia z groźną zorganizowaną grupą przestępczą.
Roman i Matylda jako strażnicy miejscy nie mogą narzekać na brak atrakcji podczas patrolu. Niespodziewanie podbiega do nich kobieta z bombą w pudełku. Tym razem Roman zachowa zimną krew i swoją bohaterską postawą ocali wszystkich uczestników zajścia.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 809
Zielińska ma pretensje do Szymona, że zaatakował jej terapeutę. Pokazuje otrzymane od psychologa nagranie, na którym Szymon przychodzi do jego gabinetu. Asia nie chce słuchać argumentów męża, przekonanego, że lekarz manipuluje nią i pogarsza ich relację. Dla Szymona zachowanie Asi jest irracjonalne, ale nie wie jak do niej dotrzeć i jej pomóc.
Tymczasem trzeba rozwiązać sprawę niewyjaśnionych zgonów bezdomnych. Okazuje się, że przyczyną śmierci jest otrucie a źródłem problemów miejska lodówka pomocowa. Czy otrucia są celowe? A jeśli tak, to kto za tym stoi? Policjanci z patrolu siódmego opracowują plan śledztwa. Tym razem z pomocą przychodzą Juliusz i Szulc, którzy w przebraniu bezdomnych będą wypatrywać mordercy.
Patrol siódmy tego samego dnia ratuje życie chłopcu, który utknął w ruinach pustostanu. Razem ze starszym bratem praktykowali urbex, czyli eksplorację zamkniętych i grożących zawaleniem miejsc w przestrzeni miejskiej. Gdyby nie natychmiastowa pomoc policjantów, kolejne wyzwanie mogłoby się dla młodych skończyć tragicznie.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 810
Między Leną a Anią dochodzi do porannego spięcia. Lena nie jest przekonana, co do zacieśniającej się relacji córki z ojcem. Ma wrażenie, że jej były mąż ma zły wpływ na nastolatkę. Humor poprawia jej Szulc, który nagle pojawia się na komendzie i oferuje kawę w swoim towarzystwie.
Tymczasem dyżurny przekazuje zgłoszenie o bójce. Patrol piąty natychmiast interweniuje, jednak na miejscu nie odnajduje już uczestników zajścia. Na chodniku policjanci zauważają ślady krwi. Pozostaje znaleźć ewentualnych świadków zdarzenia i oczywiście ofiary przestępstwa.
Tego samego dnia pojawia się zgłoszenie o zniszczeniu mienia. Na jednym z wrocławskich osiedli mieszkańcy dokonują samosądu, niszcząc auto jednemu z sąsiadów. Patrol dowiaduje się, że właściciel samochodu to pirat drogowy, który zagraża mieszkającym tam ludziom. Kto w tej sprawie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności? Białach i Lena będą musieli wysłuchać obu stron

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce.

Komentarze