2021-09-05

„Policjantki i Policjanci”: Miłosne interwencje i niebezpieczne gry

0

Oglądaj odcinki 791, 792, 793, 794 i 795 od 6 do 10 września na antenie Czwórki. Jakie sprawy mają do rozwiązania funkcjonariusze? Co dzieje się w ich życiu prywatnym? Czym tym razem zaskakują widzów bohaterowie serialu „Policjantki i Policjanci”? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji w stacji.

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na polsatgo.pl.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 791
Szymon stara się zbliżyć do Aśki. Organizuje wspólne wyjście do kina, jednak ostatecznie to psycholog zadecyduje, czy ona spędzi wieczór z mężem.
Patrol numer siedem ma do rozwiązania sprawę pobitego nastolatka. Chłopak okazuje się mistrzem gier w e-sportach. Policjanci muszą wniknąć w struktury graczy, aby uzyskać informację o ofierze.
Przy kolejnej interwencji Zieliński i Góral demaskują oszustwa na szeroką skalę przy egzaminach na prawo jazdy. Jedna mała stłuczka pomoże w rozwiązaniu grupy przestępczej odpowiadającej za wysyłanie sobowtórów na egzaminy.
Komendant Witacki decyduje się na ekshumację zwłok swojej pochowanej przed laty żony. Jego córki nie są do tego przekonane. Czy mimo wszystko zrealizuje swój zamiar?

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 792
Szykuje się nietypowy dzień służby dla patrolu piątego. Lena i Asia będą miały dodatkowego towarzysza, a właściwie towarzyszkę, podczas swoich interwencji. Jej obecność okaże się bardzo pomocna, bo dzięki niej w lesie zostanie odnaleziona ranna dziewczyna.
W śledztwo zaangażuje się komisarz kryminalny Szulc. Niestety nie skończy się na jednej ofierze, bo sprawa dotyczy sporej grupy młodzieży prowadzącej niebezpieczną grę.
Lena i Szulc nieoczekiwanie zostają poproszeni o pomoc młodej parze. Będą świadkami na ślubie cywilnym, a Szulc wykaże się, zdobywając się na duży gest i ratując finał ceremonii.
Tymczasem Krzysiek Zapała wpada na pomysł, jak znaleźć wyjście z ciężkiej sytuacji, w jakiej się znalazł. Zdecyduje się na bardzo ryzykowny krok.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 793
Sprawa Krzyśka Zapały wywołuje poruszenie nie tylko na jego macierzystej komendzie. Dawni koledzy ze służby są w szoku i zadają sobie pytania o motywy jego działania.
Natalię nurtują także wątpliwości co do własnych decyzji. Policjantka nie ma kontaktu z narzeczonym i nabiera podejrzeń, że Arek rozmyślił się co do małżeństwa.
Z kolei Wojtka dopadają duchy przeszłości. Ktoś mu nieprzychylny zaczyna mieszać w jego życiu i pakuje go w finansowe kłopoty. Niedźwiecki nie domyśla się, kto z jego dawnych znajomych mógłby chcieć mu zaszkodzić.
Tymczasem Matylda i Roman jako strażnicy miejscy uczestniczą w nietypowej interwencji. Muszą przerwać miłosny akt pewnego małżeństwa, które zabawia się w miejscu publicznym. Interwencja odnosi skutek jedynie na chwilę. Para szybko znajduje sobie kolejny punkt pod okiem miejskiej kamery.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 794
Do szpitala trafia poparzona kwasem Ukrainka. Sprawą zajmuje się patrol siódmy. Góral i Zieliński muszą znaleźć świadków zdarzenia. Chłopak ofiary twierdzi, że w przestępstwo wmieszany jest jej były partner. Szukając dowodów, policjanci są przytłoczeni warunkami, w jakich żyją emigranci zza wschodniej granicy.
Witacki spotyka się z Drawską. Komendant w subtelny sposób próbuje wypytać ją o Krzyśka. Emilka jest jednak tak samo zaskoczona i zdezorientowana jak wszyscy inni.
Tymczasem Bachleda przeżywa oblężenie góralskiej rodziny. Staszek, jego żona, Michalina i ich mały syn Tadzio to trochę za dużo na raz. Czy Góral odnajdzie się w sytuacji i odkryje plusy w zacieśnianiu rodzinnych więzów?

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 795
Z domu znika nastoletni chłopiec. Zaniepokojony ojciec udaje się po pomoc na komendę. Sprawę przejmuje patrol numer pięć. Lena i Asia rozpoczynają poszukiwania w okolicach domu zaginionego dziecka.
W kręgu podejrzanych o ewentualne uprowadzenie znajduje się matka poszukiwanego. Kobieta jakiś czas temu została pozbawiona praw i być może teraz chce odzyskać kontakt z własnym synem. W finale sprawa przybiera nieoczekiwany obrót. Dzięki detektywistycznym zabawom nastolatka, policjantki ratują z opresji nękaną przez agresywnego męża kobietę.
Emilka spotyka się z Witackim. Drawska informuje komendanta, że poprosiła o pomoc Mikołaja Białacha. Natomiast Lena Kamińska udaje się na randkę. Tym razem z kimś z kręgu kolegów po fachu.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce.

Komentarze