2021-06-18

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”: Święto na planie

0

Aktorzy oraz twórcy hitowego serialu Czwórki cieszyli się z nagrań 500. odcinka. Jedenasty sezon przygód podopiecznych inspektora Kubisa na antenie Czwórki jesienią 2021 roku. Jak uczczono 500. odcinek? Czego życzyli sobie zaangażowani w produkcję „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”?

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na IPLA.TV.

Na zakończenie pracowitego dnia zdjęciowego, aktorzy i wszyscy obecni na planie świętowali jubileusz hucznym „Sto lat”, tortem oraz szampanem.

Tego dnia, nagrywając wspólne sceny do 500. odcinka, na planie we Wrocławiu spotkali się aktorzy, którzy w serialu występują od samego początku: Marek Włodarczyk, czyli naczelnik wydziału inspektor Edward Kubis, Kamila Ścibiorek, grająca podkomisarz Paulinę Wach, Michał Mrozek - serialowy starszy aspirant Jakub Walczak i Tomasz Radawiec, wcielający się w postać technika Bolka Kowalskiego. Pojawił się też m.in. Paweł Izdebski, który dołączył do obsady tej wiosny jako podkomisarz Sławek Kłos. - Staliście się tak naprawdę po prostu moją drugą rodziną - powiedziała Kamila Ścibiorek, wznosząc toast i wspominając o mijających w tym roku pięciu latach wspólnej pracy.

500. odcinek „Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego” jesienią 2021 roku na antenie Czwórki w trakcie emisji jedenastego sezonu serialu produkowanego dla niej przez ATM Grupę. Poprzednią, dziesiątą serię, którą można było oglądać wiosną 2021 roku, śledziło średnio 1,25 mln widzów.

Czwórka w porze jej emisji była drugą najchętniej oglądaną telewizją w Polsce, pokonując największe stacje na naszym rynku i około dwukrotnie przewyższając wynik swoich bezpośrednich konkurentów - TVN7 i TV Puls.

W oczekiwaniu na premierę 11. sezonu i 500. odcinek, fani serialu i ci, którym umknęły wydarzenia poprzedniej serii, obecnie mogą ją oglądać w Czwórce od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 (zaraz po serialu „Policjantki i Policjanci”).

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” to serial opowiadający o życiu i pracy grupy policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy na co dzień zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. W obsadzie, jaką mogliśmy podziwiać w ostatnim sezonie produkcji, znaleźli się m.in.: Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Magdalena Margulewicz, Michał Kitliński, Gabriela Oberbek, Dariusz Siastacz, Jędrzej Taranek, Piotr Miazga, Tomasz Radawiec, Paweł Izdebski, Sasza Reznikow, Magdalena Szczerbowska, Przemysław Kapsa, Maja Kłossowska, Wojciech Majchrzak, Tomasz Sobczak, Marek Kaliszuk, Przemysław Kozłowski, Anna Tomaszewska.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze