2021-05-28

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 785: Dzień złych wiadomości

0

Zielińska jest załamana tym, że nie może mieć dzieci. Jej życie straciło sens... W głowie kobiety rodzą się koszmarne myśli. Czy poradzi sobie z takim stanem? Tymczasem funkcjonariusze badają sprawę złodziei pojazdów. Śledztwo wymaga wsparcia z zewnątrz. Co jeszcze zdarzyło się w 785. odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na IPLA.TV.

Góral i Zieliński jadą do komisu samochodowego, z którego skradziono luksusowe auto. W trakcie rozmowy z właścicielem i pracownikiem policjanci dochodzą do wniosku, że złodzieje dobrze wiedzieli, co robią. Mają więc do czynienia z profesjonalistami.

Po powrocie na komendę Miłosz i Szymon zostają wezwani do komendanta. Witacki mówi im, że chce skorzystać z pomocy informatora. Policyjna wtyka daje cynk, gdzie ma dojść do sprzedaży skradzionego pojazdu. Góral i Zieliński jadą na miejsce, ale złodzieje się nie pojawiają. Czy informatorka ich wystawiła?

Zapała wraca do Wrocławia i dowiaduje się, co Sebastian zrobił Tośkowi. Wzburzony udaje się do mieszkania byłego wychowawcy. Dochodzi między nimi do rękoczynów.

Zielińska jest zdruzgotana diagnozą, która utwierdza ją w przeświadczeniu, że być może nigdy nie będzie miała upragnionych dzieci. Uważa, że dalsza egzystencja traci sens. Co zrobi zdołowana policjantka?

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze