2021-05-26

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”: Wykończyć ich

0

Finałowe odcinki 10. sezonu serialu to bardzo trudny czas dla grupy śledczych. Na ekipę detektywów parol zagiął prokurator Janik, który nie kryje się z tym, że chce zniszczyć zespół kierowany przez Edwarda Kubisa. Czy doświadczeni policjanci utrzymają swoje miejsce pracy? O tym można się przekonać, oglądając hit Czwórki „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” do czwartku 27 maja.

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na IPLA.TV.

Marek (Jędrzej Taranek) i Staszek (Piotr Miazga) Gawlikowie zostają zawieszeni, a ich sytuację pogarszają próby ratowania porwanej przez bandytów Chudej (Maja Kłossowska). Ani bracia Gawlikowie, ani Kubis nie podejrzewają nawet, czym to wszystko się skończy.

Po męskim wieczorze Jawora (Michał Kitliński) z Kasperskim (Wojciech Majchrzak) i Bolem (Tomasz Radawiec), Górska (Magdalena Margulewicz) dochodzi do wniosku, że Tomek chce wbić klin między nią a Roberta. Kowalski dokonuje szokującego znaleziska, a Jawor ryzykuje ruch, którego Daga może mu nigdy nie wybaczyć.

Kuba Walczak (Michał Mrozek) nie może się otrząsnąć po ostatnim pożegnaniu zabitego technika, Jara. Kiedy Paulina Wach (Kamila Ścibiorek) prosi go o pomoc w sprawie, na której trop wpada jej chłopak - doktor Piotr Głowacki (Tomasz Sobczak), żadne z nich nie zdaje sobie sprawy, z jak perfidnym okrucieństwem się zetkną. Czy Paulina straci jednocześnie córkę (Anna Tomaszewska) i ukochanego mężczyznę?

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze