2021-05-26

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 783: Akcja pod przykrywką

0

Patrol 05 bada sprawę tajemniczej śmierci prostytutki. Jak pokonać zmowę milczenia? Aby pchnąć śledztwo do przodu, funkcjonariuszki muszą posłużyć się fortelem. Czy uda się ustalić sprawców zabójstwa? Co jeszcze wydarzyło się w 783. odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na IPLA.TV.

Podczas drobnej interwencji policjantki z załogi 05 słyszą krzyk dochodzący z pobliskiego bloku. Okazuje się, że to przerażona kobieta, która przyszła odwiedzić koleżankę, a znalazła ją na ziemi, leżącą w kałuży krwi. Wkrótce Lena Kamińska i Asia Zielińska dowiadują się, że ofiara była prostytutką. Zachodzi podejrzenie, że skrzywdzić mógł ją jej szef albo klient. Policjantki postanawiają przeprowadzić akcję pod przykrywką. Niebawem pojawia się nowy trop w sprawie, który zupełnie zmienia bieg całego śledztwa.

Matylda spotyka się z Leną. Chce szczerze z nią porozmawiać. Wyjawia jej niepokojące informacje na temat Darka. Kamińska próbuje skontaktować się z Szulcem, ale ten nie odbiera.

Drawska podczas spaceru z Tośkiem i Gają spotyka Sebastiana. Dochodzi do ostrej wymiany zdań, w wyniku której Tosiek trafia do szpitala.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze