2021-05-25

„Policjantki i Policjanci”: Finał sezonu, który łamie serca

0

Ostatnie wiosenne odcinki serialu obfitują w emocjonujące zdarzenia. Co się stało? Pułapka, napaść, oświadczyny oraz wiadomość, która powoduje kryzys u jednej z bohaterek. Decydujące wydarzenia 14. sezonu w produkcji „Policjantki i Policjanci” do piątku 28 maja na antenie Czwórki.

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na IPLA.TV.

Kolejne ciężkie chwile dotykają małżeństwo Zielińskich. Po poronieniach Asia (Magda Szczepanek) nie zaprzestaje prób leczenia. Gdy Szymon (Paweł Monsiel) zaangażowany jest w dużą i niebezpieczną akcję, ona udaje się sama na wizytę i poznaje diagnozę, która łamie jej serce. Zrozpaczona idzie przed siebie, nie mogąc znieść bólu. Jakie będą konsekwencje tej sytuacji?

Wojtek (Bartłomiej Piekarski) zostaje wywabiony z miejsca, gdzie ukrywają się z Marią (Karina Węgiełek). Dziewczyna znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie, a zakochany w niej policjant nie może jej pomóc.

Lena (Alicja Dąbrowska) dowiaduje się od Matyldy (Agnieszka Błach) o intrygach Darka (Aleksander Stasiewicz) i uświadamia sobie, że Wiśniewski jest znacznie bardziej niebezpieczny, niż sądziła.

Tymczasem Natalia Mróz (Anna Bosak), która coraz lepiej bawi się w towarzystwie Arka (Paweł Parczewski), jest kompletnie zaskoczona, kiedy on nagle jej się oświadcza. Wcześniej policjantki przeprowadzają operację pod przykrywką. Wcielają się w prostytutki-tirówki, a cała akcja ma zaskakujące zakończenie.

Z kolei sadystyczny wychowawca z sierocińca znów staje się przyczyną cierpienia Krzyśka Zapały (Wojciech Sukiennik). Kiedy jego syn Tosiek, trafia przez mężczyznę do szpitala, detektyw w ślepej furii idzie do jego domu i wraca w stanie, który przeraża Emilkę (Anna Kukawska)... Co z tego wyniknie?

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze