2021-05-21

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 780: Śmiertelny wyścig o życie

0

W mieście grasuje seryjny morderca. Czy ma coś wspólnego z zaginięciem grupy kobiet? Funkcjonariusze robią wszystko, aby zapobiec kolejnym zabójstwom. Zaczyna się walka z czasem. Co jeszcze wydarzyło się w 780. odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na IPLA.TV.

Podczas porannej odprawy Witacki informuje policjantów, że trwają poszukiwania czterech zaginionych kobiet. Śledczy uważają, że mogą mieć do czynienia z seryjnym mordercą. Na patrolu Lena Kamińska i Asia Zielińska jadą na jedno z osiedli, gdzie młody mężczyzna był świadkiem uprowadzenia sąsiadki. Policjantki odkrywają, że wszystkie zaginione kobiety w ostatnim czasie robiły sobie badania w tym samym laboratorium. Czy ma to jakiś związek z ich zniknięciem? Kamińska i Zielińska stawiają szokującą hipotezę. Jaką?

Tymczasem Asia zaczyna odczuwać poważne bóle. W trudnych chwilach wspiera ją nowa sąsiadka. Policjantka idzie do lekarki, która doradza jej rozmowę z psychologiem. Wieczorem Zielińscy słyszą odgłosy awantury dochodzące z sąsiedniego mieszkania. Muszą interweniować...

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze