2021-05-20

„Hardkorowy lombard” czynny od 1 czerwca w Czwórce

0

Co idzie w zastaw? Sztuczna szczęka, drogie auto, brylant, żywy waran, trumna... Od 1 czerwca o godz. 15:30, 16:00 i 16:30, widzowie mogą śledzić perypetie z klientami samego Lesa Golda - szefa jednego z największych lombardów na świecie. Widział już wiele, ale ludzie wciąż potrafią go zadziwić rzeczami, jakie przynoszą pod zastaw. W Czwórce gratka dla wielbicieli niuansów handlu. Czym zaskoczy kultowy amerykański lokal?

Kłamstwa klientów, wymyślane przez nich niestworzone historie i nerwowe reakcje, są w Detroit na porządku dziennym. Również ekscentryczne wyskoki, awantury oraz niebezpieczne najścia uzbrojonych przestępców lub desperatów nie należą do rzadkości. Tu nigdy nie wiadomo, co wydarzy się za chwilę... Oto program „Hardkorowy lombard”, realizowany w lokalu Lesa Golda, na który zapraszamy w czerwcu do Czwórki.

Handlowe królestwo zajmuje 4500 metrów kwadratowych w centrum Detroit. Mieści się na nich 45 tysięcy przedmiotów, wśród których zdarzają się takie okazy jak aligatory, bentleye czy pierścionki z 5-karatowymi brylantami.

Les Gold przejął firmę po ojcu i dziadku, a razem z nim pracują teraz jego dzieci: Seth i Ashley. W jednym z najniebezpieczniejszych miast Stanów Zjednoczonych - zrujnowanym, pełnym bezrobocia, przestępczości i biedy - wielu ludzi, którzy przychodzą do nich po szybką gotówkę, jest bardzo zdeterminowanych.

To trudna i niebezpieczna branża, która potrafi jednak wciągnąć bez reszty, bo choć ani Les Gold, ani jego syn i córka, nie planowali pozostać w rodzinnym interesie - teraz nie wyobrażają sobie innej pracy!

„Hardkorowy lombard” od 1 czerwca od poniedziałku do piątku o godz. 15:30, 16:00 i 16:30 w Czwórce.

Komentarze